bugün

fenerbahçe nin sadece rize ye değil, diğer 16 takıma da eş zamanlı boru döşemesiyle sonuçlanacak maçtır.
fenerbahçe'nin olası puan kaybında ülkenin futbola sıkı sıkıya bağlanacağı maçtır.
aksi takdir de "futbol bize paramı kazandırıyor" söylemini duyabilirsiniz.
(bkz: sarı kırmızı formayla dolaşan insanlara noldu)
saat 19.00 itibariyle evde çaykur turist çayı ve çekirdek eşliğinde izlenmesi mümkün olan maçtır.
Ne yazık ki fenerbahçe nin kazanacağı maç olacaktır.
ilk yarı 2 ikinci yarı 2 ya da 4.
fener en az 5 atar.
rize nin sürpriz arayacağı maç. fethiye yapıyor onlar niye yapmasın amk.
kıvoyke kobrayı saldı.

1-0.
fenerin maçı bırakacağını sanmıyorum, sonuçta en iyi yaptıkları iş pres.

edit: gs'liyim
Baroni denen gamsız suratsuz tarrak kafalının yine içine ettiği maç.
Bunu alıp oynatanda, bu kulte barındıranda kabahat.
Yine bir gol atıp 5 maç garanti edecek ilk 11'i

s*ktir git ulan it!
Bilyonerdeki son parami rizeye neden yatismadim diye dovundugum mac. Zira hissediyorum sevgili yazarlar!
cristian'ın frikikten akla zarar bir gol attığı maç.

santra yapılmadı. ilk yarı skoru 1-1.
baroni'nin caner'in tavsiyesine uyarak kullandığı serbest vuruşta topu ağlarla buluşturduğu maç.
Tipik rıza çalımbay takımının Fenerbahçe ile maçıdır. Rıza hoca kişilik olarak on numara bir insan fakat futbol adamlığı boş. Kusura bakmasın tek işi büyükleri yenip ligde kalacak kadar puan alıp etliye sütlüye karışmamak. Sonuç ne zevk vermeyen bir takım. Fenerbahçe'de bugün Alves çok kötü baroni attığı gole rağmen hep teneke. ikinci yarı Fenerbahçe ağırlıklı olur.
serkan kırıntılı denen fenerin eski kalecisinin göz göre göre şike yaptığı maçtır. topa atlayıpta kollarını uzatmayan kaleci ilk defa görüyorum. geçmişine bakılırsa zaten fenerbahçe nin kadrolu şikecisi. yazık lan şike hala devam ediyor yazıklar olsun.
''şike yapsana şike yapsana aziz yıldırım şike yapsana'' seslerinin duyulduğu rize tribünlerinde bu sloganlardan kısa bir süre sonra serkan kırıntılı'nın yemiş olduğu ilginç bir gol ile 1-1 olan maç.

allah allah. ne de ilginç.
90'a çivilenen topa uzanamayan kalecinin şike yaptığı öne sürülen maç. daha da komiği bunu söyleyen elemanların kalesini Eray'ın koruması. *
lan olum o topu kurtar 1 milyon dolar verek deseler serkan kırıntılı yine kurtaramazdı o topu kendize gelin amk.
Fenerbahce'nin attigi golde bile sike var diyen goygoycularin yorumlarina gulerek izledigim mac.

Futboldan anlamiyorsunuz bari susun ya hu!
Komik oluyorsunuz.
Fenerbahce kazanırsa şike yaparak kazanmış olacaktır.
fenerbahçenin yine bir son dakika golüyle kazanacağı maçtır. Sonuç belli rizeli kardeşlerim boşuna yırtmasın kendilerini. Aziz bey almıştır maçı.
fener iyi bastırıyor.
son dakikayı beklemeyeceğiz anlaşılan.
2 yi bulursa 2-3 tane daha atar.
çok iyi oynuyor. beşiktaş maçından da iyi gördüm feneri.
sadece saha çok kötü.
şaibeli gol atarak 2 yi bulan fener'in balını gördüğümüz maç.
hangi maçı hakkıyla alacak merak konusudur.
Serkan kırıntılı nın ikinci golü yediği maÇ.
pierre webo'nun fenerbahçe'yi 2-1 üstünlüğe taşıyan golü attığı maçtır.
Dünyaları kurtaran serkan'a hala laf atan babası anonimleri göstermiştir.