bugün

ilhan cavcav denen arkadaşın yine her sene yaptığı şeyi yapıp kol gibi bilet fiyatları çıkardığı maç.

gençlerbirliği kapalı - 67.00 tl
beşiktaş kapalı - 67.00 tl
gençlerbirliği maraton - 56.00 tl
gençlerbirliği kalearkası - 45.00 tl
beşiktaş kalearkası - 45.00 tl

http://web03.biletix.com/...4&ids%5b%5d=572767107
bir aksilik olmazsa kombinemle statta yerimi alacağım maç olacaktır.
nijeryadan dinleyeceğim maçtır... evinden uzak biri olarak fener malup gs berabere.. cifte bayram diye ben buna derim beşiktaşım birde yenerse tadından yenmez...
beşiktaşımın, çok rahat kazanması gereken maçtır. zira d.kiev gibi çok koşan ve de çok iyi oturmuş bir takımı iki maçtada sürklase eden beşiktaşın şikeci g.birliğini maymuna çevirmesi gereken bir maçtır.
yorgun beşiktaşımın çok rahat olmasa da kazanacağını düşündüğüm maç. özellikle fenerbahçe yenilmiş, galatasaray berabere kalmış ayrıca bursaspor da ibb ile oynayacakken, kazanmamız şart olmuştur.
quaresma'nın dinlendirilmesi gereken maç.
hem kart sınırında, hem çok yüklendik bu ara sakatlanacak adam.
bjk gençler'i yensin, hayvan taklidi yaparım ulan!

banko çifte şans 1-0.
ilk 11 de almeida yı göremediğim maç. almeida olmasada pektemek gol demek.
AN iTiBARiYLE BEŞiKTAŞ 1-0 gençler ... gol SAÇSıZ KRALdan geldi.
ernst attı. 0-1.
behzat ç amirimin baya heyecanla tribünde bulunduğu maç.
19:03 te bu takımın olmazsa olmazı ernst'in sezonun ilk golüne imzası ile 1-0 olan karşılaşma.
beşiktaş'ın çok kolay top çevirdiği karşılaşma.
netten izlediğim maç. top simao'ya giderken görüntü dondu, futbolcuların yerleşimine baktım, aha dedim kelini sevdiğim atıcak golü, yayın devam etti, orta geldi, ernst vurdu, gol oldu, dediydim ben diye söylendim, geldim buraya yazdım, takdir bekliyorum...
cenk'in insan olmadığına kanaat getirdiğim karşılaşma.
insan üstü hareketler yapıyor sayın seyirciler, müthiş bir şekilde..
mustafa pektemek gol demek klişesinin birkez daha vuku bulduğu maç. 2 - 0.
pektemek'in 2.gol ile tribünleri sevince boğduğu karşılaşma..
tabi golde egemen ve aurello'nun katkıları da yadsınamaz.
mustafa attı. 0-2.
pekmetek'in attığı gol ile beşiktaşım farkı 2'ye çıkardı.
gençler'in cenk'e pek fairplaye uygun olmayan hareketler yapmakta ısrar ettiği karşılaşma.
insan rakibinin de mert olmasını istiyor ama neyse... allah'tan cenk var..
rasyonel sosyalist in hayvan taklidi yapmasını beklediğim maç. ben demiyorum kendisi diyor.*
içimizdeki nice hayvanları ortaya çıkarması olası maç.
maçı izleyemeyen beşiktaşlıları gördükçe , anlık yorumlardan kaçınmaya karar verdiğim karşılaşma..
biri yer biri bakar hesabı. de yok yaraya merhem olalım.
ama her an gol gelebilir, onu söyleyebilirim. rakip alandayız paso.
son anda simao'nun uzaktan sert vuruşuyla 0-3 olur mu derken, kalecinin elinde kalmasıyla ilk 45 dakikasının bittiği karşılaşma.iyiyiz iyiyiz maşallah.
ilk olarak gençlerbirliği'nin fenerbahçe'nin ardından en iyi iç saha takımı olmasına güvenerek, en azından kaybetmeyeceklerini düşündüğüm maç.
çok pis yamulduk ya laa. *

Edit: 2-2 olana kadarki entryler ne hikmetse silindigi icin belirtiyorum, bunu yazdigimda besiktas 2-0 ondeydi. Edit ise macin 4-2 bittigini ogrendigimde, kahkahalar esliginde yazildi. *