bugün

tam da galatasaray'ın yeni transfer haberine gülüyorken bayram mesajı gönderip beni daha da mutlu eden yazar. dostum çok teşekkür ederim sizinde bayramınız kutlu olsun üstünüzü başınızı yırtmadan geçmesi dileğiyle!. *
bayramını en içten dileklerimle kutladığım yazar.
kurban bayramını kutlayacağım uludağ sözlük yazarı.

ayrıca kullanıcı adında 1950'de olsaymış.
önemli tarihlere, önem veren yazar.
1905 dışında, aynı fikirde olduğum yazarlardandır.
düzenli olarak bayramımı kutlayan yazar.
ramazan bayramını en içten dileklerimle kutladığım, kendisine nice bayramlar dilediğim uludağ sözlük yazarı...
nice bayramlar dilediğim uludağ sözlük yazarı.
Bu bayram bayramımı kutlamayan yazar.
bayramini eniyi dileklerimle kutladigim, nice mutlu bayramlar diledigim, nesildas yazar.
ramazan bayramı nın ona ve yakınlarına mutluluklar getirmesini temenni ettiğim nesildaş yazardır.
nickindeki tarihler nedeniyle bile saygı duyduğum yazardır.
tarihçi bizzat muhabbet ettiğim yazar. ya da öyle hatırlıyorum, bilmiyorum.
ramazan bayramımı en içten dilekleriyle kutlayan ilk yazar.
kesin liselidir mınakee.
ramazan bayramımı en içten dileklerle kutlayan ve oldukça özgün bir nicke sahip değerli uludağ sözlük yazarı.
rakamları okumanın sonucunda kara büyü'ye yakalanma olaslığı göz önünde bulundurulmalıdır.
kendine has nicki ile dıkkat çekmiş yazar. altı tarihe de bakarsak sanırım aynı kafadayız. hoşgelmiştir.
bu nicki ben alsaydım ne karı sikerdim dedirten yazar nickidir. o seviye.
boş beleş bir nicke sahip, tipik yurdum ortayolcusudur. devletin yetiştirdiği milyonlarca klondan sadece biridir.
nik altını doldurmak için bayram kutlayan ilgi budalası yazar.
1071=1+7+1=9
1453=1+4+5+3=13
1881=1+8+8+1=18
9+13+18=40
40 yapar mhpnin 40.yılı kutlu olsun.
ironilerle dolu bir nicke sahip, kimlik bunalımında olma ihtimali de yüksek bir yazar.
30 ağustos zafer bayramını kutluyorum ey renktaş!
ıban no'sunu tersten yazmış yazar.
rakamlardan oluşan sözlük yazarı.