bugün

2011 nba finalleri'nin dallas'ta oynanacak 3. maçıdır.
miami ve dallas arasın da oynanacak serinin 3.maçı olmakla birlikte, miaminin şamiyonluğunu ilan etmesi kuvvetli muhtamel olan maçtır.
dallasın kazanacagı ve maglubiyete dur diyecegi seridir. cunkü bu geceki maçta mıamı'nın malesef.
dallas'ın seyirci desteği ile kazanmasını umduğum maçtır.

(bkz: go mavs)

edit: maç saat 03:00'da ntvspor'da.
bu maç kaçmaz.

(bkz: go mavs go)
dallasın kazanması için türlü totemler şaklabanlıklar yapacağım maçtır.
yıllardan beri ( yaklaşık 4 sene ) desteklediğim dallas'ın kazanmasını beklediğim maç. bi de şunu belirteyim: la olum sonradan miami li olanlar çok salaksınız lan. nerde kalabalık nerde popülarite sen git o takımı tut. olur mu lan böyle yavşaklık. geçen sene herkes la lakers derken şimdi herkes miami diyor. bu güce tapma olayı nedir lan?
Dallas'ın kendi evinde oynayacağı ilk maçtır. Büyük ihtimal kazanacak.
Maimikafe 3 ü 1 arada! Lebron, Dwyne, Bosh...
nowitzki yine "sözde 3 yıldızı" dumura uğratacaktır.
(bkz: yalnız kral nowitzki)
önce bilinmesi gereken birşey var miami heat takımın adı miami heats değil lan. tüm nba takımlarının isimlerinin sonunda 's eki olacak diye bir şart mı var allasen?
özellikle 2. maçta nowitzki'nin çıkarıp masaya koymasıyla heyecanı katlanan maç olmuştur. miami'nin yıldızları siyahi aynı şekil cevap vermek isterlerse fena*
maçın başlamasına 1 saat kala gözlerin inanılmaz şekilde kapanmasıyla açılan savaşta yenilmekten tırsmakta olup, eğer savaş kaybedilirse maçın akıbetini hakkında izleyen yazarlardan yorumlar beklenmektedir.
muhteşem 3 lüyü savunmayı bırakıp kendi oyununu oynaması gerek mavs çünkü onları durduramıyorsun çok zor ilk 2 maçın heyecanını attı bence mavs artık kendi oyunlarını oynayabilirler, 2. maç için dediğim gibi dirk ün yanına terry peja ve marion sezon ortalamalarını yakalarlarsa bu maçı da rahat kazanacaklarını umut ediyorum.

2006 da miamiyi destekleyen bir insan olarak artık ezilenin yanındayım onlar çok güçlüler ve popülerler ama bizim de yüreğimiz var ezilenin yanındayız.*
her zaman popüler olmanın verdiği iticilik nedeninden ve jason kidd adlı efsaneden ötürü dallasın bu seriyi kazanmasını istiyorum. he birde 2006 da onlar aldı şimdi sıra bizde olur inşallah *
yine her zamanki gibi bir olayla başlamıştır..

http://www.uludagsozluk.com/e/11824681/
gönlün dallas ın kazanmasını istediği maç.ama mantık miami kazanır diyor.
murat murathanoğlu ve kaan kural an itibari ile yorumlara başlamış olup, zevkli bir gece yaşatacak ve nowitzki nin şov yapacağı maç olmasını bekliyorum.
ilk periyot miami'nin 29-22 üstünlüğüyle bitmiştir. salon sıçtın mavisiyle kaplanmış, insanın izleyesi gelmiyor arkadaş.
lebron'un insani hayata kusturen smaclarindan birini mahinmi uzerinden vurdugu mactir. ses getirmistir.
myp2p. eu sitesinden canlı takip edilebilecek maçtır.
lebron,wade nowitzki filan tamamda maçı kaan kural'ın yorumlaması da ayrı bir güzellik yahu, güzel haraketlere verdiği uhuhuuuu tepkisine bayılıyorum*
nedense bench arkasında memeleri ortaya çıkan bir hatun göremedim. bu sayede maçın heyecanı da kalmadı benim için.

neyse şaka bir yana wade çıldırdı, şampiyonluk istiyor.
nowitzki nin bloğunda bileğinin çembere sertçe çarptığı ağır çekimden sonra yorumlar şöyle oldu.

m.m: haaa
kaan kural: haaaaaa ben dedim ama