bugün

31 aralık 2012 milli piyango yılbaşı çekilişinde verilecek büyük ikramiye 45 milyon lira ile yapılabilecek şeylerdir.
-tanesi 100.000 liradan türkiyenin 81 ilinde ortalama 5 market açabilirsiniz.
22.5 milyon kere 2 misli iddaa oynayarak haydan geleni huya yavaş yavaş gönderebilirsiniz.
45 tane 1 milyon liralık ev alıp onları kiraya vermek.
dünyanın en iyi üniversitelerinde rahatça öğrenim görülebilir. yeşillik olsun diye ama.

(bkz: öğretin lan öğretin)
tefecilik yapılabilir.
a101 e gider harcar harcar bitiremezdim.
bütün herkese hava atılabilir. kıskansınlar oh mis.*
çatır çatır yemek.
artık eve tuvalet kağıdı almamak.
bankaya yatırılması halinde yüzde 8.50 faiz üzerinden yıllık 3 milyon 242 bin lira kazanılabilir.
Benzemayı helikopterle tt arenaya indiririm.
Kışın yakacak derdi çekmezsin o parayı otuz kış sobada yaksan bitmez amk.
kolaylıkla bir bülent ortaçgil konser bileti alınabilir. sonradan sövüp sayarsanız o ayrı.
önce fakirlere yardım etcem.(ETMEDi VE ETMEYECEK).
messi'yi salonda, ronaldo'yu oturma odasında, sabri'yi de tuvalette oynatsanız bile bitmez o para.*
(bkz: andriy shevchenko) yu bir yıllığına kendime transfer ederdim.
her mahalleye bir cami yaptırır kütüphaneleri yaktırır imam hatipler açtırırdım. yaşasın dindar nesil. destur!
zall'ın cebine 3 kuruş verip sözlüğü alırım. ismini de ''ZiGANA SÖZLÜK'' yaparım.
eğer çıkarsa lady gaga yı çağıracağım. ( bir konserden 5 milyon dolar kazanıyor)
önce sayarım, yerde bulsan sayacaksın abi.
(bkz: eski paraylamı)
football manager'da ne kadar gelecek vadeden genç ve ucuz futbolcu varsa 45 milyon tl bütçeli yeni oluşturduğum fcs'de* oynatır mahalleden arkadaşların da yardımıyla ortalığın tozunu attırırız alimallah.
uludağ sözlüke şirket jkurarım * .
yeni bire aşk yeni bir iş yine gülecek bir neden lazım yeni bir duruş yeni dokunuş tek tek keşfetmem lazım.
Amatör takım satın alıp, fedarasyona bir güzellik yaparak bu takımı super lige cıkarabilirisiniz.