bugün

yanali diye meşhur bi yazar varmış, onu görmeye gelmiştir.
(bkz: 30 yaşından büyük olduğu halde sözlükte yazan tip)
uludağ sözlük 30 yaş üzeri yazarlar kulübü 'ne üye olup torun torbaya karışan yazarlara saygı göstermesi gereken yazarlardır.
ağzına vurulası tiptir. şaka lan şaka. gel öpim.
30 Yaşın üzerine 6 yıl daha koyarak aralarında olmaktan kurtulduğum tiplerdir. ha biri kalkıp ordan yaşlı heriflerin burda ne işi var diyebilir. biz yaşlı değiliz evlat siz çok gençsiniz.
bence 30 yaş üstünün de yapması gerekenler ;

1.) Esnafla şakalaşmalar ve tavla
2.) Eve giderken alınması gereken yoğurt vb. şeyleri eşe sorma
3.) Eski günleri düşünüp "ulan ne günlerdi be" diye iç çekme
4.) Bilgisayarın fişini çekip sözlükte takılmaktansa emeklilik günlerini hesaplama
19 luk erkek olarak 30 luk hatunları düşürdüğüm için buradayım.

sözlükte fazlalık değildir. fazlalıkları var ama kendileri asla fazlalık değil.
Veletliklerine katlanmamız gereken tiplerdir.
27 sonrası biraz daha katlanılabilir Allah affetsin.
Boş beleş tiptir.
Sen daha büyüyüp insan sıfatına bürünmemişsin gelip buralarda yazmak neyin kafası?
30 yaşından büyük olupta hala sözlükte yazan tip ?
29 olanlarda dahil mi buna.
Yazacak birşeyleri olanlar mutlaka yazmalı.
Sözlük bunun için var.

Not: Sıkıntın yaşsa, o zaman cidden yaş' ama.
Boş başlığın boş yazarı. Şimdi ne alakası var yaşla mesajın. 30 yasindakilerden küçük olanlar embesiller konuşamazlar mi demek istedin. Garip bir yazar. Yorumsuz.
akıl yaşta değil, baştadır. ayrıca;

yaşlanmaktan korkuyorsanız endişelenmeyin. bu aslında birçok kişinin başına gelen bir durum. bu korkuyla baş edebilmenin birçok yöntemi var. işte yaşlılık korkusunu aşıp, keyifli bir şekilde yaş almak için tüyolar:
1. bakış açınızı değiştirin.
2. hayatınız yalnızca işinizden ibaret olmasın.
3. kendinizi sevin: bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu besleyin.

saygılar.
Neden yazdığını hala bilmediğimiz tiptir. Olum ilk önce normal insan formuna bürünün sonra yazarsınız.
Hele bir otur soluklan yeğenim.
Yahu ben geçenlerde yine aynı konuya yorum girmiştim. Nedir sizin bu genç arkadaşları burada istememe sebebiniz sevgili yaşlı, saçlarına ak düşmüş sözlük dayılarımız ?

Sizin çocuk falan yapmanız, bu saatte eşinize kahvaltı falan hazırlayıp, sonra bulmaca falan çözmeniz lazım. Bu saatte ne işiniz var burada ?

T: 25 yaşındayım. 5 yıl sonra tekrar konuşalım bu konuyu
(bkz: el haya vel iman) dedirtir.
RTE: "gençlerden korkmayın"
amacını merak ettiğim tiptir.
genciz diye ortalıklarda gezerler ama asosyalliğin dibinin dibi bunlarda anacım.
(bkz: karta kaçmak)
Bir insanı bu durum neden rahatsız eder ki ?

Söylüyorum dinle gereksiz düşüncelerini kendine sakla bizimle paylaşmana gerek zira görmüyoruz.
30 yaşın üstünde yazan tiplere dert olmuş kişilerdir nedense. Gençlerin önünü açın artık kardeşim.
30. yaş günüme bayaa bir yıl var gibi ama olsun ne olduğunu anlamadığım bir site ve ben hala çaylağım ne yaptığınızı bile bilmiyorum şuan entry atıp duruyorsunuz nzdmnd neyse
çok anormal bir durumdur. sözlükteki herkesin yaş ortalaması en az 30 olmalıdır. 30 yaşından küçükler bilye oynasındır. falandır filandır. bak delikanlı akıl yaşta değil baştadır. biri bunu burdan alsın.