bugün

oy kullandığım ankettir. lakin yerel seçimlerde sadece muhtarlık için oy kullanacağım gibi.
bütün yazarların dürüst olarak oy kullanıp sonuçları görmemizi sağlamasını beklediğimiz ankettir.
Chp demiş la millet ahahah.

Hayal etme demiyorum hobi olarak yine hayal et.
ak parti ola ola 2. parti olmuş. yuh artık.
vay arkadaş akp sevenler sözlükte azalmış dedirten anket. iyi olmuş millet akıllanıyor artık doğruyu görüyor.
aslan gibi mhp ermeni asıllı cumhurbaşkanının seçilmesine bastonluk etmeyeydi eyiydi...

veya en azından sine-i millete dönebilmeye cesaret edeydi... dün mhp milletvekillerinden biri muammer güler'e "evladınızın o şekilde alınmasından biz de rahatsızız ama..." diye cümle kurdu...

çözüm mecliste değil artık bunu kafanıza sokun...

chp de mhp de bu oyunun figüranları...
bir şeylerden haberdar kesim internet kullanan kesim olduğu için buradaki anket malesef bağlamıyor kimseyi.

bolca kıl var memlekette.
halkın nabzının sözlükte attığına inananların kendi kandırdıkları ankettir. ağababalarınız her seçimden önce "bu sefer kesin bittiler" diyorlardı ama her seçim gecesi de kuyruklarını kıstırıp yataklarında kıvrılıp ağlıyorlardı. Değişen bir şey olmayacaktır.

Kendinizi kandırmaya devam edebilirsiniz.
(bkz: sözlük anketini ciddiye alan mal)
http://ccc.incisozluk.cc/...-anket-sikertmesi-koşunn/
AKP'lilerin neden sözlükte yazdığını merak ediyorum.
oyumu mhp'den yana kullandığım anket, keşke gerçekte de böyle bir sonuç çıksa ama mhp ve akp yer değiştirerek.
cehape otuzbirötörü.
cehapenin kazanabildiği yegane anketler zaten sözlük anketleridir.

gerçek seçimde bunun yarısını alsınlar, öpüp başlarına koysunlar.
chp'nin akp'yi ikiye katladığı seçim anketidir.
Anket sonuçları gösteriyor ki AKP'lilerin yarısı sözlük kullanmıyor. Diğer bir gösterge ise yarısıda sözlük kullandığı halde AKP'ye oy veriyor.
akp nin sözlükte çoğunluğu yitirdiğini, chp nin birinci parti olduğunu gösteren moral ankettir.
aramızdaki kürtleri açığa çıkartan anketttir. *
geçersiz bir ankettir, çünkü türkiye de akp diye kısaltması olan bir parti yoktur. ak parti olmasın o ?
oyların akp'ye gittiğini gösteren ankettir.
sözlükte "akp bik bik yea" diye ötmek basittir ama ailen akp'ye oy verecek yine.
chp nin tokatladığı akp nin tokatlandığı ankettir. ama gelin görün ki ak güruh teknolojiden uzak , bilgiden uzak , fikirden uzak bir hayat sürmektedir zaten. bu sebeple gerçekçi sonuçlar çıkmayacaktır.
Osman Pamukoğlu: HEPAR
taraflılığın bokunu çıkarmış ankettir. nasıl soru lan o, son yolsuzluk operasyonundan sonra oyunuz kime ne demek.
''diğer'' seçeneğine oy veren 53 şahıs bunu açıklasın bana.
oy vermiyorum ama ille de ver derseniz yine de vermem. ha annem derse git derse yine vermem. oy benim pusula benim vermiyorum.
apartımanımdaki bütün akplilerin mehape ye geçtiğini haber verip. cumhuriyet halk partisine oyumu vereceğim... lakin pc izin vermiyor.

edith piaf evet sözlük cumhuriyet halk partisine 229. cu oyu vermiş bulundum...

diğer oylarında da real de yani seçimlerde cumhuriyet halk partisine geçmesi temennim ve inancım ile bütün yurttaşlarımı selamlıyorum...