bugün

bir paket sigarayı 45 dakikaya sığdırdığım maçtır. midem yanıyor ag. ben yedim galiba sigaraları. aynı zaman da baroninin topu direğe nişanladığı maçtır. 3. kez direğe çarpan topun fileleri havalandırması ümidiyle; her nerede yaşa... yok yok bu başka bir şeydi.
cristian topa geldiği an içimden bir ses direği vuracak dedi sonra o direk sesi geldi.0/2 demiştik bakalım ne olacak 2.devre akıllı bir hoca sıkıntıyı görür ve gaitanla lima yı sokar oyuna. ama jesus umarım akıllı değildir bizim kupon yatsın da fenerbahçe 2.yarı şanssızlığını kırsın umarım.
.ötüm kadar topun kocamaaan kale içi dururken, .ik kadar direği tercih ettiği maç.

top işte, girsene kaleye, ne varsa direkte?
neredeyse ilk defa maç gibi bir maç oluyor. önceki turlar gerçekten çok zevksizdi. maçın kırılma anını hepimizi biliyoruz ama ikinci yarıda bu hava ile giderse fenerbahçe'den bir farklı galibiyet bekliyorum.
Sonuç ne olursa olsun mücadele ve istek açısından, fenerbahçe'ye tam puan verdiğim maç. avrupa'da yarı finali bu kadar çata çat oynayarak görmek bile muazzam. devamı da neden olmasın!

not: cristian saçını da al git!

vesselam...
(bkz: #19475762)
baroni'nin tipinden belliydi zaten penaltıyı atamıyacağı, orada webo dururken baroni kullanmamalıydı.
yarak kürek goller kaçırılınca turu da kaçıracakları maçtır. seni geçemeyen spermi sikeyim baroni. sow veya webo varken buna penaltiyi kullandirirsaniz gosterirler turu ebenizin nikahında. yazıklar olsun.

not: galatasaraylıyım. beni bile çıldırttın baroni. ayağının ayarına kafam girsin.
bir cenabetlik nelere kadirmiş gösteren maç, bir galatasaraylı olarak şunu söylemeliyimki ülke adına ne zaman iyi bir iş yapılacaksa sik kafalının biri ortamın içine sıçıyor, bence bunun araştırılması ve aylarca incelenmesi lazım yanlış nerede diye.
fenerbahçenin ilk defa iyi oynadığı karşılaşmadır.lakin ki şanssızlar. he penaltıyı atacak adam cristian değildir o ayrı. ilk defa bu seviyede maça çıkıyor bu adam daha tecrübeli biri kullanmalıydı. meireles vursun kuyt vursun adamlar yarı final hatta finaller görmüş adamlar. aykut kocamanın yanlış tercihi var.
baroni'ye bir sinirle yüklendik ama sonuçta oda insan. umarım oyuna sağlayacağı olumlu katkıyla penaltıyı unutturur.
fenerbahçe top oynuyor. inanamıyorum.
kaçıncı direk bu sayamadığım karşılaşma.
amsterdamın direkten döndüğü maçtır.
hamit altıntop un bedduasının tuttuğu maç.
hamit bu maçı izliyorsa kesin otuzbir çekiyordur. fenerbahçe direklerle sevişiyor resmen.
salihin oyuna girmesi gereken maç. bak o zaman neler oluyor.
tarihimizin en şansız maçı. AMA o final gelecek!
rövanştada böyle canla başla oynarsak turu geçeceğimiz maçtır, çocuklar aslanlar gibi mücadele ediyor. bütün bir sezon ben böyle görmedim oyuncularımızı. hadi be koçlarım, dökün tüm türkiyeyi sokağa.
volkan'ın götü kaldıramadığı maç. Bak sen bak.
daha yazmayı düşünürken içim gidiyor ama fenerbahçe kazanamazsa yazık olacak maç. adamlar oynuyor amk. aslında fenerin her avrupa maçında aynı bok oluyor. fener kazansın istiyorum önce. ama sonra fenerlilerin nasıl yavşayacağını bilince vazgeçip rakibini destekliyorum.
hakemin şu ana kadar hatasız yönettiği maç.
ay tutulmasını seyretmenin daha eğlenceli olduğu maç.
oscar cardozo'yu yalçın abiye benzettiğim maç olmaktadır aynı zamanda.
fener'in benfica'dan ziyade şanssızlıkla mücadele ettiği maç olmaktadır.