bugün

kim kazanırsa kazansın her halükarda zevkli bir karşılaşma olacağı kesin. özellikle falcao çok dehşetül vahşet bir performans sergiliyor son haftalarda. bence madrid ekibi bir çelme takabilir barçaya. yine de ardalı atleticoyu destekliyorum. normalde mesutlu real madridi desteklemezdim arda daha bizden, o yüzden. *
dün akşam iddaya tövbe etmiştim. lakin bu maçın skorunu rüyamda gördüm.* o yüzden yeminimi bozup, oynamayı düşündüğüm maçtır. tespitlerime gelince, madrid olurda 1 puan dahi alırsa büyük sürpriz olur.
4-6 gol veya madrid zorlarsa +7 olmasını beklediğim maç.
en son fernando torres'li kadrosuyla barcelona'yı nou camp'ta mağlup eden atletico madrid'in, bu seferki liderinin arda turan olmasını ümit ettiğimiz maç.

bir milli maç havasında bekliyorum yemin ederim. küçük bir ihtimal de olsa, umarım arda yedek oturmaz.
ardanın pek de bişey yapamayacağını düşündüğüm maç. bala göte de olsa yine de barça kazanacaktır.
karşılıklı gol var seçeneği işaretlenesi maçtır. ayrıca falcao dan gol veya goller bekliyoruz.
arda ilk 11' de başlamazsa kimse şaşırmasın maçı.

manzano sık sık rotasyon yapıyor arda da üst üste 3 maç oynadı, yorgun olduğu gerekçesi ile oynatılmayabilir.

umarım yanılırım.

ek olarak barca' nın kazanacağı maç.
yine 2-2 biterse kafayı yemeyi düşündüğüm müsabakadır.
arda'nın olası gol atması durumunda en az 1 hafta kafamızı sikebilecek yorumlara maruz kalmamıza sebep olacak maç. umarım gol atmaz da kurtuluruz bu durumdan...
'arda messiye karşı' bütün gazetelerde rastladığımız başlık bu bugün.
tamam abi arda messiye karşı nedir yani la ligada bir maç nihayetinde bu da he arda gol ya da asist yaparsa seviniriz tabi o ayrı.
barcelona'nın rahat kazanmasını beklediğim karşılaşma.
kolombiya kaplanı falcao'dan gol beklediğim maçtır.
atletico madrid in 3- 2 alacağını düşündüğüm maçtır.
içimizdeki sahte katalanlar'ın arda'nın çükünü yemensini istediğim maç. doymayan bonus olarak falcao reisinkini de tadabilir.
arda nın müthiş oynayıp goller ve asistler yapmasını dilediğim ama barcelona hayranı olduğum için maç sonunda barça nın kazanmasını dilediğim maçtır.
1,75 oranıyla karşılıklı gol var oynadığım maçtır..

karşılıklı gol olmassa çocugumu keserimm çocugumu
Arda gazla çalışan bir insan. Aslında hepimiz, her türk gibi.

Maçta yapmaya teşebbüs ettiği ilk çalım ya da zor bir hatekette başarılı olması, onun maç icindeki oyununu çok etkiliyor.

Bugün de eğer güzel bir hareketle ya da güzel bir pasla başlarsa devamı gelecektir. Maçın adamı olabilir.

Yok yapmak istediği ilk harekette başarısız olursa, daha önce defalarca kez gördüğümüz bütün maç zorlayan, zorlama hareketler yapan, kendiyle didişen bir arda gelir.

Umarım başarılı olur.
ardanın messi karşısında dizleri titriyeceği maçtır. * *
arda turan' ın üstün performansını izlemek için sabırsızlanmaktayım hadi arda utandırma bizi güzel oyununu devam ettir.
bu maçın özeti benim için bellidir;

(bkz: ver ardaya)
atletico madrid in puan alacağı görüşünde olduğum maçtır.

falcao o müthiş kafa vuruşlarından yapsa ortayı da arda açsa fena olmaz hani.
iki pas attı diye ardayı messiyle karşılaştıranların boyunun ölçüsünü alacağı maçtır.
not:galatasaraylıyım.
arda'nın messi'ye inat döktüreceği maç.
2-1 barcelona alır. 3 golü de falcao atar.
(bkz: hala madrid)