bugün

fenerin hiç zorlanmayacağı maç. çünkü yöneticileri fenerbahçe kulüp üyesi, fenerli kulüp sivas. fenere yatar, fener taşşağını sallaya sallaya 3 puanı cebe atar. fenerin 3 puan garanti amk.
yazık bu fener'e. gelen çakıyor, giden çakıyor.
Sivas'ın puan alacağını düşünen kerizler var hahaha. Fenerine verdi bile çoktan. Sivas vermese hakem penaltı+kırmızı jokerini devreye alır.
Bülent Uygun reis maalesef puan alamıyor Fenerbahçe den.

Adama ters geliyor demek ki.
Büyüklüğünü tarihten alan takım ahkikoko. Neyse kupa büyüklüğü olsa yerinde duramaz.

Berabere biten müsabaka.
Yabancı hakem yabancı hakem. Al sana yabancı hakem. Adamı böyle heves-kursak ederler işte.

Hadi bakalım haftaya tüm fenerliler adanalı.

Göreceğiz neler olacağını.

Ulan iyi ki galatasaraylıyız be…
fenerbahçe'nin %99 ihtimalle şampiyonluğa havlu attığı maç.

yabancı hakem talebi kabul edildi. var'daki alman hakemin sivasspor'a verdirdiği penaltıyla puan kaybettiler.
Fenerbahçe'nin gene penaltı ile alacağı maç,bakalım Fenerbahçe'yi daha ne kadar sırtlarında taşıyacaklar.
sivas rahatladı. küme düşme tehlikesi yok.
sivas'ın başındaki arkadaşın şampiyonlukta içinden geçen takımı biliyoruz.

fener olur da puan kaybederse büyük sürpriz olur.
görsel

Fener lige havlu attı.
Kadın voleybol neyimize yetmiyor?
Ferdi Kadıoğlu'na yetişkin bezi alabilir miyiz Sivas 4 eylül stadı @getir.
Fener' in arka bahçesi Sivas muhtemelen ikinci kez şampiyonluktan ediyor ama Karaktersiz algıcı i*nelere bu da yetmez.
Ya maçın ticker'ını açtım resmen 90 + 16 yı gördüm!! Bu nedir kardeşim 90+ fener atana kadar, falan diyin de hepimiz bilelim. Böyle bi uzatmayı hiçbi avrupa maçında görmedim.

Ama gene de atamamış fener...16 dk ney, şampiyonlar liginde bi yarı uzatma zaten 15 dk diil mi...

Yazın sorun avrupa'daki arkadaşlarınıza, fener maçını hakem 16 dk uzattı diyin, bakın bakalım ne diycekler...
fener 1 puanla döner, lige havlu atar.