bugün

trabzonun yine 3 atıp döneceği maç olacaktır.
ligin değnekçi takımı ile onun altyapısının maçı.
iki kız kardeşin küme düşmeme mücadelesidir. yiyin birbirinizi. evet.
haftanın en gollü maçı.
galatasaray ve galatasaray paf takımı arasında geçecek olan maç.
Mustafa Denizli: "Koruma amaçlı olarak Sneijder'i ilk 11'e almadım. ihtiyaç olmadığı sürece bugün onu kullanmayı düşünmüyorum." şeklinde maç önü açıklaması yaptığı karşılaşma.
Seneler önce Lucescu döneminde bursaspor ile bir lig maçı oynamıştık, bir şampiyonlar ligi maçından sonra, PSV idi yamulmuyorsam, Lucescu yine bugün denizlinin yaptığı gibi garip bir rotasyona gitmişti o maçta. Sonuçta temiz bir 5-0 yenilmiş, bir daha öyle garip rotasyonlar görmemiştik Lucescu'dan.

Nedense kadro seçimiyle, zamanlaması ile feci bir şekilde bana o maçı hatırlattı bu maç, hadi hayırlısı...
istemsizce hareketli geçeceğini düşündüğüm maç.

tabi dileğimiz trabzonspor'un kazanması. net.
2010-2011 şamoiyonu trabzonspor hoşgeldiniz diyen örnek taraftara ihanet edenleri sahaya gömeceğimiz maç.
saka gibi bir penalti oo yeahh.
Sacma bi penalti.
trabzonspor'un 0-1 öne geçtiği maç.
O nasil penaltiydi anlam veremedik. Daha da gorulmez sahalatda oyle bir penalti.
sabri'nin yaptığına penaltı verilmeyip koray'ın yapmadığına penaltı verilen maçtır.

Galatasaray iyi oynuyordu ama kısmet işte.
Futbol teröristi Hamsilerin, cincona penaltıdan soktuğu maç. En nefret ettiğim iki takımın mücadelesinde sözlerimi şu sözlerle noktalıyorum;
yiyin birbirinizi ete para vermeyin, s.kin birbirinizi göte para vermeyin.

Edit: hakan balta'nın eliyle topu süpürmesine rağmen 2. Penaltının çalınmadığı maç. Hadi yine iyisin cincon.
Hakemin icat ettiği komik penaltının trabzonspor' U öne geçirdiği maç. Sonra niye hakemleri eleştirdiğimizi sorarlar. Gel de eleştirme.
kümede kalma maçıdır. Beraberlik halinde ikisi de küme düşecektir.
trabzonspor'un kazandığı penaltı net bir şekilde hatalı karar. eğri oturup doğru konuşmak gerek.
Ada'm koltuk altına alıyor topu elle dışarı atıyor penaltı yok aq...
trabzonsporun net penaltısının yine verilmediği maç.

4 maçtır adamlar ceza sahasında elle dokunuyor. hiç birine penaltı çalınmadı.

erkan'ın penaltısı ise ayrı komedi.
Maçı izleyemeyen arkadaşlar için özet geçeyim; galatasaray'lı futbolcular sahaya silah zoruyla çıkmışlar. penaltı pozisyonunda erkan zengin roketle vurulmuş gibi kendini yere attı. Marco marin'in pozisyonunda hakem penaltıyı yedi.
laz uşağu özerin atıldığı maç. haminin sarıyı görünce alması gerekirdi. sahi haminin üstüne giydiği battaniye mi lan?
not : rvpspor
mermi gönderdi mübarek.
Cinconlarin kendini paraladigi mactır...Hücum var ama final de sıkıntı var...
galatasaray'ın lukas podolski'nin golüyle 1-1 yaptığı maç.

trabzonsporlu futbolcunun gördüğü kırmızı kart yanlış. tamamen topa müdahale etmişti. hakem ilk yarıdaki yanlış penaltı kararının diyetini verdi resmen.