bugün

Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'nin
"muhtemelen" yapacağı tanıdık açıklama;
"Dolar 20 lira olacak, 25 lira olacak ya, toplayalım dolarları...
Bi füze yağsın da dolar çıksın da... Nooldu?
Dolar düştü 12.5 liraya... Şimdi bunlar kara kara düşünüyor... Çok beklersiniz..."
görsel
S.kerim yapacağınız işi
Vakıf bank 110 bin USD var benim banka sorumlusu gün içinde iki kere aradı dövizi bozdurmayi düşünüyorsunuz diye
hayır dedim.
çok uygun faiz seçeneklerimiz var cart cırt dedi ben hayır dedim gene
Bu sefer telefondaki kadın
Küstah bir tabir ile bu fırsatı kacirirsiniz üzülürsünüz benden söylemesi
dedi
Ben dellendim aq
Üstü kapalı resmen tehdit etti yarın dolar olarak çıkış yapıcak aa bankasından evdeki Gizli ahşap bölmesinde saklayacam aq
Benim param la bana artistlik yapıyor amciklar
Paramı size kullandirtcagima yastık altında Dursun aq
Param yok. TL bile yok. O derecede rahatım yani.
3 kuruşla zengin olma hayali kuran çakalların nasıl içine oturmuş. Sizi gidi şark kurnazları. Daha da düşer de zararına satasınız.
Kendi de inanamıştır 1.5 ayda 9 tl den 14 tl ye nasıl düştüm diye.
yazık yaaa. nasılda düştü öyle. ama iyi yürekli reisimiz merhametlidir, düşenin elinden tutar kaldırır. eskisinden daha güçlü olur alimallahh.
lan yandaş köpekler, 18 e kadar çıkarken siz sus pus tunuz. şimdi eski yerine döndü diye neyin havasını atıyorsunuz ? kellenizin içinde nohut kadar beyin olsaydı "fırlarken de düşerken de kimler malı götürüyor acaba " diye düşünürdünüz.
keriz silkeleme.
birileri doları 17-16 dan sattı şimdi 12-13-14 den topluyor.
neyse, mart ayında görüşürüz.
pekala böyle düşebiliyordu sert çıkarken niye müdahale edilmedi de piyasadaki ürünlerin de yükselmesine göz yumuldu.

yüksekten bozanlar şimdi mevduata yatırır ordan da götürür zararı gariban halktan alınan vergilerle karşılanır. olan yine millete olur.
pekala böyle düşebiliyordu sert çıkarken niye müdahale edilmedi de piyasadaki ürünlerin de yükselmesine göz yumuldu.

yüksekten bozanlar şimdi mevduata yatırır ordan da götürür zararı gariban halktan alınan vergilerle karşılanır. olan yine millete olur.
(resim:#1) varmı haksızsın diyen akıldan görelim hele.