bugün

14.750 alıyorum bi güzellik yapamaz mısınnn??????
komik olan durum.

ulan g.tune don alamayan adamlar gelmis telefon numarasi istiyor. hadi baska kapiya anam hadi.
maaşla insan ölçen karaktersizleri de gördük dedirtmiştir.

bu tarz düşünceye sahip olan insanlara söylenecek tek şey " para ile senin her kapını açarım!" olacaktır.
hala başka biri için çalışan erkeğin yavşamasıdır.
(bkz: bak beyim sana iki çift lafım var)
Son ırmak kuruduğunda, son ağaç kesildiğinde, son balık tutulduğunda, beyaz adam paranın yenmeyecek bir şey olduğunu anlayacak.
Şef Seattle büyük kızılderi şefi
hiç işte piçlik olsun.
Bakıma muhtaç, uçan kuşa borcu olan kız kişisi beyanı.
yavşadığın kişi türk kızı ise az bulmuştur evet.
15 bin lira benim mazotuma yetmez diyerek büyük yalan söyleyen şahıs ulan ben tır şöförüyüm bir ay boyunca ben 15 bin liralık mazotu harcıyorum bu neyin kafası.
angarada adamı yoktur.olsa niye yavşasın girer meclise bilişim uzmanı olarak 15-20 bin arası cukkayı götürür.
15 bin aylık maaşım olsa sanamı yazarım a be saftirik kız
gider taş gibi hatunlarla takılırım ne işim olur kendini beğenmiş sümüklü kevaşelerle
edt: 15 bin gelirim yok ama yinede sana yazmıyorum yazmamda.
Vizyonsuz bir orospu beyanıdır. Orospu olmasının sebebi kendisine fiyat biçmesi, vizyonsuz olmasının sebebi ise skalayı yalnızca işçi sınıfıyla sınırlandırmasıdır.

Bunun iş vereni var, borsacısı var, emlak zengini var, var oğlu var. Tabi cepte para olmayınca vizyon anca maaş oluyor yurdum kezbanında.
Bunu söyleyen kıza aylik 20 bin geliri olan bir adam cüzdanı teslim de etse, en bol rakamli kredi kartı da verse, yaranamaz. Gözü aç bir kere, doymaz.
Etinizin 15 bin lira etmediğine işarettir. Kendini pazarlamaya meraklı bünyelere duyurulur.
Türkiye'de 15 lira maaş alan adam bu gibi tipleri ancak kullanır. Ciddi düşünmez.
kardes cok yanlis konusuyosun bak. seni burda 15bin tl alti alan erkekler yatirip siker:( hem de 15 bin tl lik siker:(
Aylık maaşım 16 bşn lira.

Şu tarafa doğru domal lütfen...
elin 15 bin lirasıyla gerdeğe girmeye çalışan aç beyanı.
asgari ücretlilere motor olmuş yazar beyanı.
15.000 tl maaş alan erkek bana da yazsın. Bir anlaşma yapalım. Evet.
aklıma şöyle bor hadiseyi getirdi:
+hanımefendi 1000$ versem benimle sevişir misiniz?
-dusunebilirim
+peki 1$ versem?
- Siz beni ne sandınız?
+ne olduğunuz belli fiyatı belirlemeye çalışıyorum.. .
hadd-i zatında anladiniz siz onu...
önemli olan para değil ama bunu anlamayan kızlara diyecek sözüm yok.
(bkz: fakir ama gururlu)
15 bin lira aylık geliri beğenmeyen kişinin arabasının yakıt cinsi nedir?

Cevap : mazot
güncel Önemli Başlıklar