bugün

doğduğuna pişman edilen, iki dakika içinde hayatının zehir edildiği garsondur.

sen kimsin lan benim 800 dolarlık giysime çay döküyorsun? hayır kimsin sen?

bana patronunu çağır emriyle titremeye başlar ve ağlayacak gibi olur.

bir de çok üzgünüm isteyerek olmadı elimden ne gelirse yapmaya hazırım diyor.

ulan 2 ay bedava çalışsan yine ödeyemezsin bunu hımbıl !

işten attırdım, acımam.
pantolona o kadar para ayıracak kadar zengin olunduğu için piçlik yapmaya hacet yoktur.
(bkz: 1450tl ye pantolon alan salak)
(bkz: troll)
Garson sikme sebebidir.
1450 liraya pantolon alacak kadar parası olan adamın bi pantolona çay döktü diye doğduğuna pişman falan etmediği garsondur.

lan adam yüz binler milyonlar içinde yüzüyodur bi pantolonu mu önemseyecek...

he yok o kadar zengin değil de yine de o pantolonu alıyosa marka delisi gösteriş heveslisi malın biridir. iyi olur lan ona. dökün çayları ibnenin üstüne. *
"sağlık olsun, dert etme" denilecek garsondur. nihayetinde 1450 liralık pantolon giyen adam için 1450 liranın pek bir önemi yoktur. "hayır ben asgari ücretle çalışıp tüm paramı telefon ve iki adet kıyafetim için biriktiriyorum" diyen abecilerdenseniz de, herkesin kendi denyoluğu.
Çay bardağının döte sokulması gereken durumdur. Çalışanın değil ufak bir hata için rezillik çıkaran sahte zengine (o kadar paraya pantolon alıp eve otobüsle döneceksin neyin havası?)
sakar garsondur. çakma, klişe bir komedi dizisi sahnesi gibi.

nerelerdesin be cool adam? başlıklara bak.
insanlık hali, dikkatsizlik yapan garsondur. Tabi ödeyeceği para ile garsonu satın aldığını düşünen bir görgüsüzseniz işten de artırabilirsiniz tabii.
pantolonun parasını ödeyip hadi burdan siktir git demesi gereken garsondur.
sıkma canını karşedim olur böyle şeyler, insanız yahu. denilip moralini bozmaması için ugraşılan garsondur.
çay lekesi çıkar ama adamın kalp kırıklıgını kim geçirecek.