bugün

Ruh hastası psikopat bir bebenin kafasına kamera, yüzüne maske takıp önüne gelen yaşlıyı durup dururken bıçakladığı ve bunları kamera kaydına aldığı olaydır.

Artık iş zıvanadan çıktı, herkes kafayı yedi herkes...

https://x.com/serbestiyet...kL82zjY-4KzLivPQ&s=19
çelik yelek, kask ve "Call of Duty Ghost" bandanası takmış dümbük...
ergen bir orospu çocuğunun işi.
bunu öyle bir döveceksin 1 sene kendisini konuşarak ifade edemeyecek hale sokacaksın.

görsel
Allah belasını versin. Sosyopat pislik. Keşke gebertip atsalar bir köşeye mezarı bile olmasa.
Ülkedeki o çocuğu fazlalığından nefes alınmıyor artık.
ne güzel işte durduk yere emekli maaşı alan gereksizleri ayıklama görevi edinmiş. amme hizmeti yapıyor adam.
en kibar tarif ile anasının amına geri sokulması gereken bir ergen eylemidir. evet anasının amına.
Millet temiz temiz sıyırdı.

Meksika olmaya yolunda tam gaz gidiyoruz sonuçlarını 10 yıl içinde görürüz.
Türkiyenin ilk kanzi eylemi.
Özenti piç bura amerigamı kodugum okul tarayacaksin market yakacaksin.
He sikecekler seni ceza evinde
Böbreginden dalağina kadar pasli şiş girince analayacaksın aciyi.
Kodugum kanzisi.
Uzatmaya gerek yok arkadaşlar şunu bilir şunu söylerim;
Kısasta hayat vardır.
Kadın cinayetleri mi, terör cinayetleri mi, mafyacılık gangsterlik psikopatcılık oynamak mı...
Şayet samimi iseniz; kısasta hayat vardır.
tembel asosyal sosyopat psikopat manyak..
aileden kopuk sevgisiz mutsuz büyümüş ve cahil. oynadığı savaş oyunları sayesinde, saldırganlaşıp zaten sınırlı seviyede olan insaniyetini tamamen yitirmiş kafayı yemiş bir Matrix sendromu vakası. uçmuş. insanları böcek olarak görmeye başlamış. gençleri aileleri çalıştırmıyorlar. eğitmiyorlar da. bomboş bütün gün bilgisayar başında olursa bir insan ahanda işte böyle manyaklaşabiliyor demekki.. eyvah eyvah eyvah...

aklı selim tayfası: Z kuşağı tehlikeli, bunlara dikkat edilmeli dedikleri zaman, batının götünü yalamaya bayılan bazı geri zekalılar ahkam kesiyordu, seyretsinler şimdi faciayı..

--spoiler--

Eskişehir'de dehşet saçan gencin saldırı planı ortaya çıktı

Eskişehir’de oynadığı savaş oyunlarının etkisi altına girerek bıçak ve balta ile saldırdığı 5 vatandaşı yaralayan 18 yaşındaki gencin saldırı planı ortaya çıktı.

olay, Tepebaşı ilçesi Uluönder tramvay durağı yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, oynadığı savaş oyunlarının etkisi altına giren 18 yaşındaki A.K., balta ve bıçak ile bölgedeki bir çay bahçesinde oturan vatandaşlara saldırdı.

Çelik yelek ve kask giyerek yüzünü maske ile gizleyen şüpheli, bölgedeki çay ocağında oturan 5 kişiyi bıçakla yaraladı. Tepebaşı ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı göreve giden polis memurunun olayı fark etmesi sonucunda yaşanan kovalamacayla şüpheli yakalandı. Yakalanan şüpheli gözaltına alındı.

18 yaşındaki gencin saldırı planı ortaya çıktı.

Gazeteci Erkin Öncan saldırganın kendi ifadelerini şu şekilde paylaştı;

görsel
görsel
görsel
görsel

https://www.eskisehir.net...aldiri-plani-ortaya-cikti

--spoiler--

not: biri de bana laf sokmuş galiba. hiç kimse o veletin çükünü kesip götüne sokmayacak dostum üzgünüm, merak etme. içerde besliyecekler domuz gibi. bu ülkede demokrasi var. hukuk..!..var. ölen öldüğüyle kalır kimseye bişey olmaz. sen tatlı canını kolla, katillere karşı adalet ve idam istemek sen ve senin gibilere göre değil. bak işine..
Film konusu gibi senaryo yazmış.

Etkileyici.

Bir tane film vardı buna benzer o aklıma geldi.

Aksiyon severim.
Found footage gibi olmuş kamera ile koşması.

Güzel bir çalışma olmuş.

Beğendim.

Hücum yeleği diğerleri yakışmış.

Keşke geri bu güne dönebilseydim çok zevkliydi.
ışıklı, çağdaş ve aydın şehrimizde yaşanmıştır.
dnepropetrovsk manyaklarının Eskişehir şubesidir.
idam edilmesi gereken bir ergen. aynı zamanda anası babası da bunu yetiştirdikleri için sokakta utanç yürüyüşüne maruz bırakılması gereken bir ergen.
yazık lan çocuğa psikolojisi bozukmuş annesi ile dedesi büyütmüş baba sevgisine hasretmiş fukara. O zaman hepimizi bıçaklasın bu orospu çocuğu umarım çükünü kesip g.tüne sokarlar.
abır hangi oyunları oynuyor acaba...
Ümit özdağ mağduruymuş godik
Profili böyle seylerle doluymus.

görsel
görsel
18 yaş büyümek ve kendi kararlarını almak için günümüzde fazla erken bir dönem.
Bugün bir kız arkadaşımla bahsi gecti bu konunun sohbeti aynen aktarıyorum
- lan bu ülkede elit bir ailenin bir veledi samuray kılıcıyla insan dogramadi mi aq hala yanında birber gazı olmadan dolaşan var mı ya
- ne bilecen ya öyle bir şey bekler mi insan
- ococugu 70-80 yaşı daki amcalara saldırmış bana denk gelseydi sıkardim biberi polis gelene kadarda desen çalışırdım üzerinde
-kanka o zaman o değil sen içerde olurdun hatirlamion mu parkta karı koca kavgasi ayıran çocuğu tıp okuyacakti güya
-adaletini skim dünya
-sıkacan gazı sonra kacican moruk pro aktif davranmaya değmez
-dogru
Abd polisi olsa temizleyip ambulans çağırırdı.
ümit özdağ gibi faşist türkçülerden türeme çocuğun kimden emir aldığı bilinmeksizin yaptığı saldırı.
oyun etkisi değil, özdağ ve faşizm etkisidir.
geri zekalı bir gencin yaptığıdır.
görsel
12 ağustos 2024 eskişehirde yaşanan saldırı, tıpkı haberlerde gördüğümüz amerika'da yaşanan olayları anımsattı bana. sizce bu saldırının sebebi oyunlar mı? hadi diyelim oyunlar; peki ebeveynlerin burada ki rolü nedir sizce? umarım bu tür olayların tekrar yaşanmaması adına gerekli önlemler alınır.