bugün

entry'ler (326)

yazarların en kötü özelliği

farklıyım. şimdilerde herkes aynı. herkes. hepiniz. farklı olan ne seviliyor ne dışlanıyor. arafta biyerlerde mutlu mesut yaşıyorum (sanırım).

huzur veren kadın

huzur memede.

liseyi bitireli 7 yıl geçmesi

liseden dil ve anlatım konusunda yeterince eğitilemeyerek mezun olmak. özne halepe yüklem şama bakıyor. olmaz abicim olmaz.

ya da olur mk tam yerindesin, türkçesizlerin sığınağında: uludağ sözlükte.

meme

görsel

her erkek görmeli, ötesi yok bunun.

gereksiz bilgi ver

sarjım yüzde 32. ve kısa süre sonra bu vb. boş entrylerimi silecem. elimin yayına soxum.

ex aşkın statü atlaması

afedersiniz anasının a.ına kadar yolu vardır, başarılar.

senin olmak istiyorum diyen hatun

sırf cinsel sebeple söylemiyorsa kölesi olurum. o benim olacaksa ben de onun olurum.

meme sevmeyen erkek

orspu çocudur. meme sevilmez mi len a i bi ne!

kadın memesi

hiçbir kadının memesi şunu geçemez. net.

görsel .

basamakta durmayın otomatik kapı çarpabilir

--spoiler--
+burcuuu!
-efendim eleman!
-otobüste giderken basamakta durma otomatik kapı çarpar..
--spoiler--

absürt komedinin a.mına koyan kaygısızlar dizisinden bir repliktir. eleman yine aşkını itiraf edemez burcuya.

yazarların kendinde övündüğü özellikleri

saçma da olsa kendim gibi düşünerek hareket ederim. kimsenin tesiri altında kalmam, kimseyle de ters düşmem.
bir gün ölürsem (kıl payı döndüm geçen sene) üzülenim çok ama çok fazla olacaktır. geride bırakacağımız en güzel meyve/eser, içinde kendimize yer edindiğimiz bir kalptir.

her kızın fotosunu beğenen erko

amsalaktır, karakteri yoktur. bi "alo"ya değerlerini geride bırakıp çağırıldığı yere gidiyordur. onun ben beynine sokayımdır.

evettir.

sözlük erkeklerinin tarzları

popülerizm dışında herhangi bir tarzdır. beni hiçbir zaman hiçbir kimse popüler bir tarzda ne giyindiğimi ne düşündüğümü ne konuştuğumu göremez. çünkü ben benim, ben kimse değilim. herkes ise hiç değilim.

muratti rosso

mavi beyaz kutusuyla 101 masasında farklı kılardı içicisini. artık herkes herkes gibi, hiç tat vermiyor.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
"pirelli diablo rosso 2"

o yumuşak kenar hamuruyla ne viraj yapılır bee. özlendi.

ihtiyaç sahibi olmak vs muhtaç bırakılmak

iki durumdan hangisinin ayıp olduğu versustur.
balığın baştan koltuğu hayatta ihtiyaç sahibi olmak senin benim onun ayıbı değil o'nun ayıbıdır. o işte, var ya hani, o. bu bir aile de olabilir bir ülke de hiç fark etmez. muhtaç bırakılmak kişinin ayıbı değil kaderidir. kaderi olarak kalmamalıdır ancak.

(bkz: 47170825).

ben bu konuyu kafaya taktım.
bir yemek ısmarlamak nerdeyse hiçbir sorunu çözmeyecektir biliyorum ama birbirinin kalbine dokunur yazarlar , var mı ötesi mk.

sözlükteki öğrencilere yemek ısmarlıyoruz

--spoiler--
Kalpleriniz çok temiz ama bu dünya bu kadar temiz değil.
--spoiler--

hayır bunu kabul etmiyorum ben. bu teslim olmak demek temiz olmadığını düşündüğünüz kötülerin dünyasına. işim gereği görmediğim adilik puştluk yoktur belki ama nolursa olsun iyi düşünmekten başka çaremiz yok. insan fıtratına aykırı bir kere ümit kesmek. yedigimiz kazık sayısına değil dokunabildiğimiz kalp sayısına odaklanıyoruz, buyrun.

sözlükteki öğrencilere yemek ısmarlıyoruz

bir süredir zihnimi meşgul eden konudur.

arkadaşlar iş güç sahibi yazarlarımız öğrenci arkadaşlarımıza yemek ısmarlasa ama bunu yaparken kimin hangi yazara ne ikram ettiği bilinmese.. aklına güvenilir ve akılcı bir çözüm gelen var mı? öğrenci kardeşlerim bunu sizi rencide etmek değil bilakis sizlere ufak da olsa destek olmak için düşünüyorum.
ben de zamanında öğrenciydim ve yarım ekmek döner yiyecek param bile olmazdı. isterdim ki bir büyüğüm al lan girift bu öğün de benden desin.

dıt dıt: çok afedersiniz gerizekalı mısınız siz şahsıma laf edenler? şu konudan nasıl bir art niyet çıkardınız? diyorum ki kimin kime el uzattığını gören olmayacak şekilde fikri olan var mı? diyorum ki kimse rencide olmasın çok kıl ama zaruri bir konu çünkü. keşke tüm öğrenci arkadaşları tek tek tanısak, sadece yemek değil başka ihtiyaçlarına da el uzatabilsek ama bu samimiyetsizlik yüklü tiplerin dolandığı platformda ne mümkün.

sigara kola cips zararlıysa niye satılıyor

kadınlar sağlığa zararlıysa neden aramızda dolaşıyor sorusunun cevabıyla aynı: çok güzeller, yeriz onları.

ilk buluşmada norveç ten somon getiren kız

allah'ını seven şu kızı bana getirsin ikinci eşim olarak alayım, somon aşeriyorum resmen.

az önce evlilik teklifi almam

len bı kadın da erkeğe teklif etsin olayıdır efendim. kadın diz çöksün, herifin şeyinden.. elinden tutsun gözlerine baksın ve desin ki: beni resmi yolla becermeye ne dersin? biriniz de şu inceliği gösterin kadınlar lütfen ama ya!