bugün

evlenmek için ideal bulunup nikah dairelerinin bloke edildiği harika gün, ayrıca benim de bu furyaya dahil olmak hevesiyle tüm sınıfları ortak yazılı yaptığım gündür. * *
(bkz: hayat bir sınav)
Sayıların tarihi bu kadar uyumlu karşıladığı bir günde, tüm uyumsuzlukların geride kalması umuduyla yola devam diyelim.
günlere, yıllara ve rakamlara kendi kafamızdan verdiğimiz rastlantısal rakamların, yine aynı saçma sapan bir rastlantıyla, denk gelmesidir. çok olağanüstü bir durum yok.
senkronize bir tarih. ayrıca o çok sikimsonik olarak addedilen 21 aralık geyiğine (12 ile) tersten kayan tarihtir.
(bkz: tersten kaymak)
(bkz: dünya bingöllüler günü)
diğer günlerden pek de bir farkı olmayan tarih.
12 12 2012 fakat dünya hala yaşabilir bir yer değil. değişen pek bir şey yok.
bütün seriyi görmüş bir nesil olarak hazin bir durum.
12.12.12'niz kutlu olsun canımlar
20.12.2012 kadar sevimli gelmeyen gündür.
aman bu muymuş şimdi 12.12.12? pabucumun günü. aynı geçti.
(bkz: 11 12 2013)
21.12.2012 idi o.
10 sene öncesidir. işten yeni çıkmış idim. az biraz param var idi kenarda ve çalışmadan onu yiyor idim. güzel zamanlardı. şimdi çalışmama rağmen kenarda param yok, garip bir şey.
adam lanzanın çocukları hedef alan vahşice katliamından sadece 12 gün öncesi... türkiyede dahil pek çok ülkenin gündemine oturmuştu o sıra. 28 küçük can... henüz 6-7 yaşındaydılar... kendileri hakkında bildiğim tek şey şu anda mezarlarında mutlu olduklarıdır. ve evet inandığım dine göre de onların hepsi cennetlik.