bugün

galatasaray'ın aldığı maçtır. aynı zamanda bir sürü fenerbahçe' li arkadaşlarımın telefon edip de tebrikerini sundukları maçtır. futbolu böyle görmek istiyoruz.
Türk futbolunun seyredilmeye değer olmadığını kanıtlayan bir başka maç.
cimbomun afedersiniz ama koyduğu maçtır. Bir önceki entrymi silen şahısa yönelik. (bkz: acı acııı) (bkz: fener ağlama)
Kupa deyince akla galatasaray geldiginin ispatidir!!

itirazi olani tezgah arkasi yaptigimiz mac.
galatasaray futbol takımı uzatmalarda didier drogba'nın atmış olduğu kafa golüyle 1-0 kazanmıştır.lakin yıllardır ''ultras''kültürüne sahip olduğu söylenen galatasaray ve fenerbahçe tribünleri kaybetmiştir.

görsel
Galatasaray'ın kazandığı maçtır.

(bkz: kupayı içeride fb den dışarıda arsenal den almak)
mert günok'un kendini ispatladığı maçtır.
sow'un güldürdüğü maçtır. penaltı noktası civarındaki sıçışı benim için maçın en önemli anıdır. sow kontrol sow ıska sow...
sonunda yine sikmeli sokmalı koymalı entryler görünen, bu konuda bir kez daha umutları boşa çıkaran maçtır.
Derbi gorunumlu mahalle macidir.
her zaman olduğu gibi galatasaray'ın kazandığı maçtır. uzaktan şutlarımız can yakar.
en heyecanlı anı devre arası olan karşılaşma.
dostluk her daim kazansın. ezeli rekabet ebedi dostluk.
en güvenilmeyen mevki olan defansların ve kalecilerin iyi oynadığı hatta döktürdüğü, iki takımında en güvendiği yer olan hücumcuların sıçım sıçım sıçtığı msç. drogba hariç!*
bir sahada kupa varsa eğer o kupa galatasaray ındır sözünü tekrardan doğrulayan maç olmuştur kanımca.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
madalyaların yanlış dağıtıldığı maç. birincilik madalyası fenere dağıtılmış, ikincilik gs'ye.

iki elinizle bir sikinizi doğrultamıyorsunuz kalkmış kupa düzenliyorsun tff!
atv'nin içine sıçtığı karşılaşma olmuştur net. bruno alves'in ilk sarı kart gördüğü pozisyonda daha önce buradan penaltı oldu deyişi spikerin ne kadar mal olduğunun göstergesi olmuştur.(köşe gönderinin olduğu yerden ne zaman penaltı gördün be adam)
yedek kulübesinden bir iki isim sayıldı. fenerbahçe'nin bu oyuncuları alması için oyuncu değişikliği yapması lazım. (hadi canım bilmiyorduk)
bir de sürekli isimleri karıştırması yok mu? oha dedirtiyor. insan oyuncuları tanır hangi mevki de kim var ezberler. yavan bir maç anlatışı.
genel itibariyle bekleneni vermeyen karşılaşmadır. ne fenerbahçe yenildim diye üzülsün ne de galatasaray yendim diye sevinsin gayet açık. fenerbahçe'nin 60 dakika boyunca bir kişi eksik oynadığını düşünürsek sıradan bir karşılaşma olduğunu anlamak daha net olur. hoş hamit oyundayken galatasaray bir kişi eksik gibiydi orası ayrı.
ersun yanal'ın gs'ye hediye ettiği maçtır. zaten onbir yıldır galibiyeti yokmuş sarı kırmızılı takıma karşı.
öte yandan eyyamcı hakemin alvesi atıp ve meloyu tutması maçın kaderini değiştirdi. gs tebriklik top oynamadı. her Zaman her yerde en büyük fener.
bir galatasaraylı olarak söylüyorum mert maçın en iyilerindendi.
galatasaray'ın kazandığı maç olmuştur.

şimdi aklıma takılan bir soru var ahali bana bir yardımcı olun hele. şimdi bu 6+0+4 kuralı çıktı. 6 sahada 4 tribünde. peki o zaman kadlec'in yedekte ne işi vardı? hatta oyuna girdi? bu bir kural hatası mıdır? lütfen bir yardım edin kafam karıştı.

edit: cevap verip beni aydınlatan bütün sözlük yazarlarına teşekkürler. tüpçü sizin kadar biliyorsa adam değilim.*
tek kale maç oynadık. galatasarayım gümbür gümbür geliyor. 2 senedir kaleciler kurtarıyor feneri fark atacaz bi gün yine 7 tane felan az kaldı.
Uzun zamandır izlediğim en sikindirik pahalı maç. Gs fb derbileri o kadar gergin oluyor ki hiçbir zaman fb bjk derbilerinin verdiği hazzi vermiyor.
Fenerbahçe ye büyük takım diyenlerin amına konulası niteliğindeki maç.

ne gassaraylıyım ne fenevli, ak partiliyiz ak parti hülooooğğğ...

fatih terim i hiç sevmem, hatta nefret ederim gibi. ama adam başarılı, nokta.

ersun yanal nedir ya? vergi kaçırmak için açtığım takımların başına bile getirmem ben bu adamı. ki büyük diye tabir edilen fenerin başına getirdiler bu adamı. bu adamı milli takımın başına getirenler de vardı unutma, unutturma!!!

top fb deyken; yana pas- geri pas- yana pas- ileri uzun top.
top gs deyken; tek paslar hızlı hücum.

devamı gelecek az işim var. *
Iki senedir alınan kupAların özeti Haritadan yer seçin gelip orda koyalim...