bugün

olmuş bilin.
(bkz: ay hadi inşallah)
arzuladığım olay. ama görünüşe göre barajı geçecektir.

(bkz: orospu çocuğu)
Selehattin Demirtaş in partiden ayrılması ile olacaktir. Bu adam kendini çok iyi kamufle ediyor.
inşallah. Amin
sıg beyinli aktroll beyanı.

hdp'Nin alacağı oy oranı 5 anket firması tarafindan % 13,8 olarak tahmin edilmiştir.
7 haziran seçimlerinde oy kullanmayıp bu seçimde kullanan benim de dahil olduğum grup sayesinde gerçekleşecek hadisedir.
Dogu agirlikli sonuclarda yuzde 11 almasi, bati sandiklari acildiginda yuzde 9 u gecememesi sonucunu doguracaktir.
an itibariyle 10.6 ile yakın ihtimal dahilinde olan önermedir. ancak mhp de benzer şekilde düşme göstermiş, bakarsınız onlar düşer.

enteresan gerçekten...
9.99 la baraj alti kalacak.
Kesin bilgi degil yaymayalim.
batıda'ki oylar açıldıkça kesinlik kazanacak hadise , doğuda ki oylar 1 saat erken açıldığı için hdp'nin oyları şuan için bu kadar fazla.
hdp baraj altıdır, akp tek başına anayasayı değiştirecektir. saygılar.
Ateist olsaydım bile olması için Allah'a dua edeceğim durumdur.
olmasını heyecanla beklediğimiz sonuç.
%10.16

adım adım yok olmaya.
görsel
Hdp patladı.
kalsın da görün ebenizin amını . mhp de kalsın oh . gelsin Ortadoğu gelsin şeriat .
inşaallah baraj altı kalacaklardır.

400 milletvekiline ulaşıp başkanlık sistemini hayata geçireceğiz.
Dindar Kürtler varken hdp asla baraja takılmaz.
An itibariyle 9,9 a düştü orospu evlatları. Sizin yeriniz dağ bizi temsil edemezsiniz zaten. Bizler Kürt Alevi Zaza kardeşlerimizi de temsil ederiz.

Not: AKP'ye oy vermedim.
insaAllah.

selo'nun meymenetsiz suratini gormek istiyorum baraj alti kalirsa.
umutlanmaya korkuyorum ama olacak gibi.
oylar açıldıkça ortaya çıkan durumdur.muhtemelen 9.7 ile felan baraj altı kalacaktır.
Şuan tek temennimizdir.
Hile yapıldı denerek şehir magandalarının sahaya sürülmesiyle sonuçlanacak olan hadise.