bugün

olgun şimşek

"olanları değil, olmayanları konuşuyoruz. başbakan'ın eşi gata'ya girememiş mesela" sözleriyle en azından benim türkçe bilgim ile ayar vermiş oyuncudur. tabi buradaki ifade aynen bu şekildeyse, programı izleyemedik maalesef. ama kaldı ki madem yağ yapacak, niye programı terk etti sorusu ya da niye oktay kaynarca'nın müdahalesine maruz kaldığı sorusuna da cevap vermek gerekir. trt gibi akp televizyonunda gayet de güzel yağını yapar, ibraaam şahin'in de bu hoşuna gider güle oynaya programlarını bitirirlerdi sanırsam.

edit: evet görüntülerini yeni izlememle, haber metinleri ve görüntüler arasında dağlar kadar fark olduğunu gördüm. ve bu ülkede açıkçası doğru düzgün gazete okunmaması gerektiğinin de farkına vardım. haberler olgun şimşek başbakanı eleştirir gibi yazılmışken, görüntülerde tam tersine eşinin gata'ya alınmamasını eleştirmiş. maalesef programın tamamını izleyemedim, ama bütün program bu minvalde konuşmuşsa tükürdüğümü de açık açık yalıyorum, yazıktan başka bir şey demiyorum. bu arada videoyu da gönderiyorum, yorumu da sözlük yazarlarına bırakıyorum. izleyen varsa bizi aydınlatırsa da ayrıca sevinirim. boşuna kimseyi takdir etmeyelim.

http://video.milliyet.com...-catti_1_35764.htm?auto=1