bugün

acun ılıcalı

mütemadiyen sözlüğün reklamını yapıyor. beleşe geliyor tanıtım işi. olsun güzel. biz de şuraya bi derdimizi yazalım, nasıl olsa okuyo sözlüğü.
sevgili acun;
ya da samimiyeti artırma babında acuncuğum;
adriana lima ile belirli bir samimiyet düzeyine eriştiğini biliyoruz. haberleri geliyor. açık söyliyim ben adriana lima'yı beğenen gruptan değilim. ama olsun. çirkin de değil. şu hatunun telefonunu msn adresini falan bi versen de bi iletişime geçsek diyorum. niyetim kötü değil. valla bak. çocuk için tebrik edeceğim. kendisini beğenmesem de beğeneceğim bi arkadaşı vardır elbet. aracı olsun, tanışalım kaynaşalım falan. zengin manita özlemiyle yanıyorum yıllardır. en olmadı seninle msnde falan görüşelim. istersen telefonda da konuşuruz. kontör sorun değil, para bok gibi bende. avea'da beleş dakika var dersen o da uyar. avea'ya geçeriz. ünlü arkadaşlarınla tanıştır beni. pileysıteyşın turnuvalarına çağır beni. oyun sahası dışına çıkan topları toplarım. evet evet. hiçbirini yapmam diyosan son bir istekte bulunmak isterim. programında furkan diye bi eleman var. bi kere aynı ortama sok beni, kafa atayım ona. mesajını bekliyorum.
kib, öptüm bye.