bugün

intihar etmemek için sebepler

baska bir entryde belki bir gun hepsini tek tek yazarim ve nasil basarisiz oldugunu nasil sonuclar dogdugunu her defasinda.... 25 kere denedim bunu. kac kere oldum dirildim animsamiyorum bunlarda... 26.ciyi kuru siki bir tabanca ile deneyecektim. arastirdim. yakin mesafede olumcul olabilir diyordu butun kaynaklar.

belgesel izlemeyi cok severim. tvyi actim belgesel izlemeye basladim. discoverydi. bir okul baskinini anlatiyordu amerikada. beyaz bir cocuk okulu basip tuvaletinde bir zenci cocuga magnumla ates etmisti. cocugun kafa tasinin yarisi yok olmus ama yasiyordu. tam da bu noktadan sonra doktorlarin ilgi kaynagi olmus cocuk hatta...bir cok amerikan doktor sponsor olmak istemisler. neden mi? beyninin tek lobu olmadan yasayan tek insan oldugu icin o donemde. o tarihten sonra cocugun kaderide degisiyor tabiii. bir suru tedaviyi bu cocuk uzerinde deniyorlar vs...aradim bulamadim eskiden arayinca cikiyordu bu cocugun belgeseli burdan sonrasi ise bambaska mevzu.bulursam eklerim....sonuclari da cok ilginc mesela bir sure sonra sol lob sag lobunda islevlerini gerceklestirmeye felan basliyor yavas yavas....

kissadan hisse intihar edebilirsiniz fakat oleceginizin hic bir zaman garantisi yok fakat surunmeniz bir sure icin garanti. bu belgeseli izledigim gunun aksamina dogru arkadasim kuru siki tabancasini getirecekti. usulce televizyonu kapattim ve ben mesaji aldim dedim kendimce.... umarim sizde gerekli sebebi anlamissinizdir.