bugün

ben bu yazıyı ebeme yazdım

ebesinden hazetmeyen, kendisiyle kötü anıları olan, canı sıkılan, bazen de sacmalamakta sinir tanimamak isteyen bireyin serzenişlerini iletmek amacı ile yazdığı yazıların ana başlığıdır.

parmak kadar çocuğun kafasına vurmaya utanmıyor musun it oğlu it? yok yok. popoma vuracağına kafama vurmuşsun. şimdi anlıyorum bunu. yoksa bu kadar şuursuz olamazdım. olur muydum? olmamalıydım. kaç tane beyin hücremi öldürdün lan? doğru söyle bak bir şey yapmayacağım. niye böylesine bön bakıyorum ben dünyaya? niye böylesine paranoyak halim. yok mu benim tedavim? sen beni bitirdin ama şimdi ben de seni bitirecem ebe. sen kahrolası bir ebesin. doktor neyim değilsin. sadece mal bir ebesin. (ebeleri aşağılamıyorum efenim)evet sen ebelerin en malısın. kafa ile popo ayrımı yapamayacak derecede salaksın. ulan tamam sıfatım kıçıma benziyor olabilir. eller ile ayakların konumundan da mı anlamadın şuursuz? 2 dakikanı almazdı kontrol. ne olurdu baksaydın bir kere. neresi lan bu çocuğun kıçı-başı diye. vurdun kafama öldürdün hücreleri, virane ettin sen benim geleceğimi.

hebele hübele, dübürüdübürüdübürübürüd