bugün

the witcher

Evet dün itibari ile diziyi bitirdim artıları ve eksileriyle, adamlar hakkaten witcherlerin hayatını çok iyi anlatmışlar bize, sadece ana hikaye değil,oyunları oynayanlar bilirler, witcherların hazine avları yada kontrat ile canavar avlaması mevzularını izlerken gerçekten bende sanki oyunu oynuyormuşum hissiyatı yarattı. Ayrıca witcher evrenin o acımasız, politik ve gri atmosferide çok iyi verilmiş. Oyuncularda ise başroldeki abimiz resmen yaşıyor gerald’I, dandelion çok iyi olmuş,ciri daha dizi başlamadan zaten çuk oturmuş demiştim, yannefer rolundeki ablamızın oyunculuğu çok iyi,yennefer in o hırsını çok iyi veriyor ama kabul edelim ki yenneferin güzelliği bu ablada yok maalesef aynı şeyi triss içinde söyleyebiliriz.birde sanki olaylar biraz hızlı ileriledi özellilkle büyücülerin gelişimi açısından, bazen zaman konusunda da kafanız biraz karışabiliyor çünkü Gerald ve cirinin hikayesi farklı zaman zaflarında geçiyor.
Sonuç olarak fantastic dizi seviyorsanız izleyebilirsiniz, zaten oyunu oynamış biriyseniz benim gibi, izledikten sonra witcher 3 tekrar kurulacaktır 