bugün

haluk levent

Bodrum, Kusadasi gibi yerlerdeki emlakcilardan 50 bin TL karsiligi milyon dolarlik gayrımenkuller satin alan, kalan meblag icin "ben su konserden su kadar kazaniyorum, markayim, kendimi mi riske aticam, sizin paranizi mi inkar edicem" diyerek senet yapan, tapuda ise evleri baskasinin ustune yaparak sonradan bir donem ortadan kaybolan sahsiyettir. Tapuda evleri alan kisilerin tefeci olduklari ve h.levent'ten olan alacaklarini bu sekilde tahsil ettikleri sonradan ortaya cikmistir. (Nerden biliyorsun demeyin kardesim, Antalya Cumhuriyet Bassavciligi'nin bu kisi hakkinda nitelikli dolandiriciliktan actigi kamu davasini biliyorum ben! Bi ara da tv'ye de cikmisti bu olay, hatirlayanlariniz olur)Gariban emlakcilar ise ellerindeki senetlerle per perisan halde kalmis ve evlerine ekmek goturememenin acisini bu sahsiyet nedeniyle yasamislardir.
Bu sahsiyetin, karsiliksiz cek keside etmenin suc sayildigi donemde (ki sene 1998) Adana Cezaevi'ne girdigini ve bir donem tutuklu kaldigini biliyor muydunuz peki ..
Yazdigi kedi koprusu kitabinda da kendini anlata anlata bitiremeyen, gariban bir garsona (ustelik kız arkadasi yanında iken) soyledigi bagirma eylemini ise hic utanmadan kitabinda yazdigini okumus muydunuz..
Adam simdi kendince yardimsever rollerinde. Kavalye olarak bir bayanin mezuniyetine gitmis de, birine yardim etmis de, mis mis de mus mus mus. Hic yorma kendini ahbap, biz seni iyi biliyoruz.

Edit:Haluk dogru soyle, sen misin yoksa eksileyen (yazdiklarim belgeli ve delillidir, google'da bile haberlerine ulasabilirsiniz, Haluk sen de ulasabilirsin)

Edit 2:iki ismi vardir, Haluk levent'tir, soyadi ise Acil'dir. Biz de iddianamede gormustuk. (Yok, bu elestiri degil, bilgi olsun diye yazdik)
güncel Önemli Başlıklar