bugün

bir kızın memelerine bakmama olgunluğuna erişmek

o zamanla olan bir şeydir. Ben almanya´da ilk başlarda kadınların serbestliğinden, türklüğümüzden dolayı, hepsini orospu olarak damgalamakta bir sakınca görmezken, sonradan - o sonrası da bundan 18 yıl falan önceki bir zaman tekabül eder- ben 20 yıldir almanya´dayım çünkü- o işin hiç de benim düşündüğüm gibi olmadığını görmek zorunda kaldım.

hiçbirisi orospu falan diildi. ama çoğu sütyen takmıyor, ama bakarsan, ve o bunu farkederse ve rahatsız olursa, direkt polisle başın derde girer.

bakmamayı geç ,farketmiyorsun bile...size bu garip gelebilir, ama herkes öyle olunca o işin harbiden bir esprisi kalmıyor. çünkü hepsine bakamıyorsun, ve kendine diyorsun ki, lan olm bunlar böyle görmüş böyle yaşıyolar, adamın karısı yanında mini etek giymiş- daha bugün gördüm, ve sütyen takmamış, adam da uzunca bir pantolon giymiş, sakallı bir herif- yanlarında da biri 9 diğeri 6 yaşında iki oğlan. biraz lafladık, havuza gidiyolarmış. adam mikrobiyolog, mini etekli hatun da avukat çıktı !!...türk zihniyetine göre o adam gavat, karısı da orospu şimdi- di mi?...

götün yiyosa o avukat hanıma "memeleriniz çok güzelmiş" falan desene ?!...

o oğlanlar, annelerini öyle tanımışlar. sizce o oğlanlar ileride kadınların memelerine bakarlar mı? size 100 euroluk soru !!...

ama tabii bu soru çoğunuzu rahatsız eder...di mi- bütün avrupalı kadınlar zaten "orospu" dur...öyle diil mi?

siz sanıyor musunuz ki o 9 yaşındaki oğlan, biz orada otururken, yanımızdan elli tane minili hatun geçti- çoğu sütyen takmamıştı...sanıyor musunuz ki o 9 yaşındaki oğlan kafasını kaldırıp o kadınların memelerine baktı?...

türkiye´dekilerin 25 yaşında erişemediği o olgunluğa o küçük velet 9 yaşında ulaşmıstı...neden? çünkü kendi annesi de öyle giyiniyor !! o onu içselleştirmiş- gayet normal birşey o oğlan için o olay.

bunun üzerinde düşünün.