bugün

türk kızları

vatanım sensin adlı dizinin bu geceki bölümünde yunan askeri ibretlik bir tespit yaptı alexis ile konuşurken; "türklerin arasından güzel kız çıkmayacağını biliyorum" ah be yunan askeri, sadece sen mi ? bütün dünya biliyor. dünyanın en çorak yerine gelmişiz bu konuda ne yazıkki. kerbela gibi ülke bu konuda.

arkadaşım bile şirketine sekreter almak için ilan vermişti ve sonra şöyle bir şekilde patladı;

"ya kardeşim, vallahi pek birşey istemiyorum, eline yüzüne bakılır bir kız arıyoruz müşterilerle diyaloğa girecek, galeriyi gezdirecek lanet olası bir kız, fakat 300 adaydan 7-8 tanesi anca eh işte diyebileceğim kızlardı, ne biçim ülke bu ya"

demişti...

haklı yani adam. türk kızları bariz bir şekilde diğer ülkelerin kızlarından çirkin. fakat haksızlık etmeyeyim tuba büyüküstün ve müge boz istisna. her ülkede istisna olur fakat bizim ülkede istisnalar pek az.

bu ırkın güzelleşmesi ancak ve ancak çirkin insanların çocuk sahibi olmasını engelleyerek gerçekleşecektir.

devlet kesinlikle bir kıstas koymalı çocuk sahibi olma konusunda. fi oranına uyan yani altın orana uymalı kıstas bu olmalı.

fi oranına %60 ve yukarsı derecede uymak kaydıyla çoğalıma izin verilmeli.

devletten gizli çoğalmaya çalışanlar hadım ve ölüm cezasına çarptırılmalı.

başka türlü bu illetin önüne geçilemeyecektir.