bugün

yeni gelen alt komşum

bugün çok ilginç bir gözle izlediğim ve hayretler içerisinde baktığım komşum. tekrar hoş geldiniz. bugün gelişinizin tam ikinci günü olmasına rağmen sanki dün gelmiş gibisiniz. neyse konumuza dönelim. bugün ilk kavgalarını duyduğum komşum. kendilerine kevaşe olarak seslenen arkadaşlardır ama bugünde kaç kişi oldukları konusunda bir fikir edinemedim maalesef. kavgaları şöyle başladı önce bir elektrik süpürge sesi daha sonra dışarıya fırlatılan bir tarakla.
- madem parasını veremiyorsun neden aldırıyorsun kevaşşeeee.
+ aynı evde kalıyoruz kaçıyormuyuz. laaan o tarak kaç para götünü satsan alamazsın napıyorsun.
(süpürge sesi kesilir ve birinin adını öğreniriz.)
-zeynep tamam boşver ben vereyim parasını a... koyyum.
+lan mesele para değil bu kevaşe iki oldu aynısını yapıyor a.. koyyum.
( bu arada kızlar baya koyucu çıktı arkadaşlar sürekli söylüyorlardı bende duyduğumu yazıyorum.)
-lan o tarak aldığın boneden pahalı kızım al boneni istiyorsun a.. koyyum bu ne üç kuruşun hesabını yapıyorduk neden aynı eve çıktık.
+ senide tarağınıda evinideeee...
( tarak fırlar böyle pembe simli gibi parlayan yuvarlak gibi ama kablosu var. ulan tarakta kablo mu olur.)
sonra çıktı bir süre sonra bir tanesi telefonla konuşuyordu ve elindeki telefonda ıphone. elinde bir sigara eli titriyor bir yadan diğer yandan sessiz sessiz konuşarak gitti. bizde bakakaldık.

o değilde o kadar ıphone kullan 1+1 evi 900 e tut 3 kişi kal bunlardaki de akıl arkadal boşuna demiyorlar saçı uzun aklı kısa diye bence.