bugün

tinder

arkadaş çevremizdeki bir haftalık sosyal deneyimize meze olan uygulamadır. bu hikaye bir ispanyol, bir seyreltilmiş türk ve bir ağır türk içerir.

bu ispanyol arkadaşın kendisi modellik falan yapıyor. hani 25 yıllık görmüş geçirmiş erkeğim, dibine kadar erkeğim, eşcinsel değilim, ama ben bile bi "lan?" demedim değil doğrusu, öyle yakışıklı bi çocuk. biz bu çocuğun hesabını böyle arkadaşlarla omuz omuza, aviator gözlükle yukarıdan retrica efektiyle çekilmiş selfielerle, deniz kenarında çapraz çekilmiş apaçi fotoğraflarla falan donattık, tabii ki sonuç 0 (yazıyla sıfır) match.

Sonra bir ümraniye'de, sultanbeyli'de, bağcılar'da görebileceğiniz tipteki bir arkadaşın mercedes'de, kallavi mekanlarda çekildiği fotoğraflarını koyduk, her gün en az 2 (yazıyla iki) match aldık.

Hepsinden sonra ben gittim lokasyonu rusya'ya attım kendi oriccinal şahsi fotoğraflarım ile, ertesi gün 18 match vardı. Biz syntax error verdik tabi cümleten.

daha konuşmama gerek var mı tinder'da processin nasıl işlediğine dair? bence yok, bence komik.