bugün

nilüfer müzik festivali

5 liradan 50 liraya kadar yükselmiş olan festival yine de çok uygun teşekkürler Nilüfer demek istedim. Katılımcı olan arkadaşlara bir kaç uyarıda bulunayım çünkü festival görevlilerine ulaşabilmek için çok geç kaldım ne yazıkki ve anlaşmalar çoktan sağlanmış ve düzenlenemez. Sevgili dostlarım lütfen buradaki güvenlik görevlilerine tek başınıza elinizi kolunuzu kaldırmayın en ufak bir hareketinizde hepsi birlikte saldırıyor ve çoğu sabıkalı insanlar üzerinizde korku yaratmak değil amacım ama bu insanlarla kaba kuvvetle değil başka şekilde mücadele edin telefon kameranız elinizde olsun mesela haksızlığa uğruyorsanız veya insanları örgütleyip protesto yoluna gidin ama elinizi kaldırmayın dostlarım çünkü bu davarlar joblarla saldırıyor insanlara sonra ne kadar uğraşsanda bulamazsın o adamı güvenlik kartı yok bunların bırak güvenlik kartını bazılarının nüfus kağıdı yok. Nerden mi biliyorum 5 gün önce internetten tanıştığım bir insan ile boyum ve kilom yeterli diye Zeytinli'de bu işi yaptım ve hayatımda görmediğim tehlikeli insanlarla o giriş kapısının önünde en az 10 bin erkek vücuduna dokunurken tanıştım(arama tarama amacıyla)