bugün

samsung galaxy j7

içerisinde abuk subuk android app leri bulunmayan samsung telefonu. full batarya 7+ saat ekran süresi aldığımda ağzım açık kaldı. batarya performansı çok çok iyi. sabah ayrı akşam aayrı şarj dedrdinden kurtulmak için tavsiye üzerine almıştım, gayet yerinde bir seçim oldu. özellikle gold rengi karizmatik duruyor. ekran oldukça büyük ve sık sık mail vs alıp gönderediğim için çok işime yarıyor. görece düşük ram kesinlikle sıkıntı çıkarmıyor. telefon çk iyi optimize edilmiş. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok çok memnununç ön kamera flaşı entresan olmuş. fotojenik birisi olmadığım için ben zaten selfieye karşıyım * arka kamera düğüm fotoğrafçısı falan değilseniz gayet yeterli. iç ve dış mekan çekimlerinde ben memnun kaldım. tek eksisi, ekran camı gorilla glass değil ve çizilmeye çok müsait.

şarj derdinden kutulmak isteyen varsa çekinmeden alsın. tam bir fiyat performans canavarı. 4 yıllık emektar note 2 nin yerini tutmaz ama kesinlikle başarılı bir cihaz yapmış samsung.

edit : hiç oyuncak telefon görmemişlerce oyuncak gibi göründüğü söylenen telefon.