bugün

11 nisan 2015 pkk diyadin saldırısı

Başbakanın utanmadan yaralı askerleri ziyaret ettiğini görünce aklımda " bu nasıl pişkinlik?" sorusu belirdi. Aylardır zangır zangır bağırıyorlar pkk erzak depoluyor, mühimmat depoluyor, hazırlık yapıyor. Böyle bir olayın olmasını beklemek mi gerek illa ki? 12 saat çatışma oluyor ve askerlerimize 10bin mermş sıkılıyor. Bu kadar aciz miyiz? Nerde kaldı bu ülkenin ordusunun otoritesi? Sen devleti silahlı kuvvetlerini kendş maşanmış gibi kullanırsan olan bu ülkenin askerine olur. Senin yüzünden, hayatta kalsalar bile hayatları boyu etkisini taşıyamayacakları 12 saat geçirirler! Sen de bunun üstüne utanmadan gidip başlarını okşarsın. Yok arkadaş ben kaldıramıyorum bu pişkinliği, samimiyetsizliklerini. Siyasi açıdan bakmıyorum insanlık açısından bakıyorum. Bu kadar yüzsüz olmak için tam karaktersiz olması gerekir insanın. Şu mecliste bu ülkenin kaybedilen şerefini yeniden kazandırıcak 1 tane parti yok.
Sözde vatandaş çıkmış haber kanalına " biz canlı kalkanıh vermeyiz gerillamızı" diyor, bir tane babayiğit çıkıpta sus sikerim ağızını diyemiyor. Yok efendim canlı kalkan varmış alamamışlar leşlerini. Sokarım böyle ülkenin istikrarına çok afedersiniz. Doldum taştım artık.