bugün

sözlük yazarlarının itirafları

sevgilim dünyanın en salak insanı falan olabilir her saniye ondan ayrılmak istiyorum ama neden yapmadığımı hala bilmiyorum o kadar patavatsız o kadar düşüncesiz ki onunla tartışırken sinir krizi geçirmediğim hiç olmadı bazen öyle bir duruma geliyorum ki gidip evini falan yakmak istiyorum suratını dağıtmak onu poşetle boğmak vücudunu parçalara ayırıp bahçeye gömmek istiyorum beni ne kadar çok sevdiğini bana nasıl aşık olduğunu söylediğinde yav he he amk demekten başka bir şey gelmiyor içimden. daha iyisini bulabilirim ama ayrılmak mı zor geliyor alışkanlıklardan vazgeçmek mi bilmem bir türlü ayrılamıyorum. ama bıktım yeminle bıktım. bir sus da kafamı dinleyeyim artık hayatını düzene sokamıyor olup bana vakit ayıramadığından yakınıp dururken evde arkadaşlarınla sürekli oyun oynayıp işlerini ertelemen ve bu işler birikince bana dert yanıp tartışma çıkarmandan bıktım. git hayatını düzelt öyle gel geri zekalı 20 küsür yaşında adamsın 2 tane iş üst üste geldi mi bipolar damarın çatlıyor hemen. nedense hep de ben seni görmek istediğimde moralin çok bozuk of çok keyifsizsin ve of ya yapman gereken bir sürü şey var ve hiçbirini yapmıyorsun sonra ben seni çok özlüyorum ben seni çok istiyorum evet canım evet sevgilim.