bugün

entry'ler (60)

neden asosyalim

çünkü bilgisayar oyunları.

ismi buse olan kız çekiciliği

çekiciliğinden olsa gerek çokça tercih edilen bir trans ismidir.

yirmilik diş çektirmekten korkmak

yerinde korkudur. şahsımda çene çıkmasına sebep olmuştur. aman diyeyim.

edit:
-kapat bakalım ağzını.
+ıı ııı (kapanmıyor demeye çalışıyorum)
-dur bakayım çenen çıkmış galiba panik yapma.
sonra ellerini çeneme koyup tak diye yerine oturtmuştu çenemi hekim bey.

tuvalet terliğinde kalan ufak su birikintisi

sinsidir, haindir. (bkz: abv)

bir insanın değişeceğine inanmak

ameleliktir, insan değişirse de kötü yönde değişir hiçbir zaman sizin istediğiniz gibi olmayacaktır enayilik yapıp beklemeyi bırakındır.

sözlük yazarlarının itirafları

salağım ben yani salak olduğum için değil katlandığım, görmezden geldiğim, sineye çektiğim için.
sevgilim en yakın arkadaşına kafası güzelken "seni arkadaş olarak görmesem çoktan sikmiştim" yazıyor "taşak yapıyoruz ya" diyor ben de gavat gavat "he" diyorum çünkü he demek lazım, biz he demeyi biliriz, seviyorsan he diyeceksin çünkü salaksın abi, he gururum yok mu? gururum değil ayrılığı kaldıracak gücüm yok çünkü kalmadı çünkü bitti.

sevgiliye kanka demek

alternatifi için (bkz: bro)

uzun mesafe ilişkisi

istanbul sınırları içinde yaşanan ilişkidir sen sarıyerdesindir o beylikdüzünde.

amerika da türkçe konuşarak kız tavlamak

asmalı konak dizisindeki seymen ağadır.

amnesia the dark descent

daha oynamaya başlamadan korkacağımızı bildiğimizden iki kişi ekranın başına geçip 15 dakika falan oynadıktan sonra kapatıp bir daha açmaya yeltenmediğimiz oyundur.

en yakındaki kitabın yazarı

haruki murakami.

aşırı sanallığın ilişkilere zarar vermesi

doğru tespittir. sevgilisiyle sürekli görüşme imkanı olmayan insanlar normalde kavga etmedikleri halde her mesajda tartışma çıkartırlar çünkü "ya ben orada şaka yapmıştım sen yanlış anladın yüz ifademi görmediğin için."dir.

çift kişilik yatakta tek başına yatmak

bir süre sonra tek kişilik yatakta uyuyama sebebidir.

siz hiç sırf bir şeyleri kaybetmemek için dilinizi ısırıp başınızı hiç eğmeden ağladınız mı? hayatımın en tuhaf anlarından biriydi göğüslerimin arasından akan gözyaşlarımla kendime, sabrıma saygı duydum bir kez daha, kadınlığıma saygı duydum, bir kez daha bir şeyler için çabaladığımı hissettim, bazen susmak gerekiyor her ne kadar kendini savunamamanın getirdiği bir burukluk olsa da karşındakine haklı olduğunu anlatamıyorsan, sen haklı olduğunu biliyorsan uzatmayacakmışsın, çünkü kadınız çünkü allah belamızı doğuştan vermiş.

sevgilim dünyanın en salak insanı falan olabilir her saniye ondan ayrılmak istiyorum ama neden yapmadığımı hala bilmiyorum o kadar patavatsız o kadar düşüncesiz ki onunla tartışırken sinir krizi geçirmediğim hiç olmadı bazen öyle bir duruma geliyorum ki gidip evini falan yakmak istiyorum suratını dağıtmak onu poşetle boğmak vücudunu parçalara ayırıp bahçeye gömmek istiyorum beni ne kadar çok sevdiğini bana nasıl aşık olduğunu söylediğinde yav he he amk demekten başka bir şey gelmiyor içimden. daha iyisini bulabilirim ama ayrılmak mı zor geliyor alışkanlıklardan vazgeçmek mi bilmem bir türlü ayrılamıyorum. ama bıktım yeminle bıktım. bir sus da kafamı dinleyeyim artık hayatını düzene sokamıyor olup bana vakit ayıramadığından yakınıp dururken evde arkadaşlarınla sürekli oyun oynayıp işlerini ertelemen ve bu işler birikince bana dert yanıp tartışma çıkarmandan bıktım. git hayatını düzelt öyle gel geri zekalı 20 küsür yaşında adamsın 2 tane iş üst üste geldi mi bipolar damarın çatlıyor hemen. nedense hep de ben seni görmek istediğimde moralin çok bozuk of çok keyifsizsin ve of ya yapman gereken bir sürü şey var ve hiçbirini yapmıyorsun sonra ben seni çok özlüyorum ben seni çok istiyorum evet canım evet sevgilim.

boğaziçi üniversitesi baskılı tişört

bir süre sonra pijama yapılan tişörttür.

sevişmeden önce naz yapmayan kız

- seni sikeyim mi aşkım?
+ sik aşkım.
- sağ ol aşkım.

sevdiğin insanla birlikte olmak mutlu olmak anlamına gelmiyormuş. bazen sadece yalnız mutsuz olmak yerine onunla birlikte mutsuz olmayı tercih ediyormuşsun.

psikolojik sorunlarım var inkar etmiyorum evet her eksi yediğimde sayfadaki bütün entrylere sıradan eksi basıyorum, pişman değilim.

aniden gelen sevişme isteği

duş başlığı kırıldığı için seviştikten sonra duşa giremeyecek olduğunuzu bildiğiniz zaman sürekli gelen istektir.