bugün

pos

şu an elimde olup turkcell geçişini yapıp test ettiğim mobil cihazdır. millet film izlesin biz çalışalım. point of sale dır. yani türkçesi satış noktası. hükümetin yandaş kazanma ve gelirleri kayıt altına alıp vergiyi gömmek için esnafa bangır bangır reklamını yaptığı okc cihazları(ödeme kaydedici cihaz) bu reklamı dönen beyaz alet işte en bilineni vera dır. böyle amatör bir şirket daha var mıdır yada bu kadar profesyonel bir şirket var mıdır bunlara girmiyorum içimde neler var da diyemiyorum. bir senedir bunlarla çalışıyorum artık kanka da olduk sayelerinde. * şimdi temassız olması zorunlu kılınacağından sanırım ancak masraflarını çıkarabilecek şirket haline geleceklerdir. malum adı lazım değil bir banka var onunla beraber yürüyüp gittiler helal olsun demekten başka diyecek birşey kalmadı bize bravo vallahide billahide bravo diyoruz. piyasaya deli gibi girdiler bu kadar büyük müşteri kitlesi kolay değil. ticarette herşey mübahtır haklılar bende olsam belki bende aynı şeyi yapardım. bizde arkadan işte kalanları toplamaktayız. pos deyince uzmanlık alanıma girdiğinden birden içimi dökmüşüm sevgili yazarlar olur öyle diyor. bol bol pos lu hayatlar diliyorum ki işler açılsın *