bugün

yeni bir ilişkiye başlamak

aslında yeni bir ilişkiye başlamak zor değildir, zor olan yeni bir ilişkiyi bir yere getirmektir, o eskinin bittiği yere. ama bu sefer bitmemesini ummak. ama bitiyor aynı yere gelince, eskisi de o yüzden bitti.

o değil yeni bir ilişkiye başlamak bolca dejavu yaşamaktır, eğer kızsan karşındaki kişinin iltifatlarını daha önce duymuşsundur, yaptığı ayaklar aşağı yukarı bellidir, eğer erkeksen o nazlar çok sahtedir, o cool durmaya çalışmaların arkasından gelecekler de çok nettir.

işte eğer bu dediklerim yoksa çok güzeldir yeni bir ilişkiye başlamak, eğer bunlar varsa sahtedir aslında, bir başka oyundur, bir başka meydan okuma *.

keşke böyle olmasa dedirtir, keşke "seni seviyorum" ardından "ben de seni seviyorum'u" duysak da koşuştursak çimlerde.

ama öyle değil işte amk o kız senden önce kaç adamdan incindi, kaç adamın verip de tutmadığı sözleri bekledi. o adam senden önce kaç kızın nazını çekti, kaz kızın tribiyle uğraştı perişan oldu.
ondan koruyor iki taraf da kendisini, ayaklar yaparak yaklaşıyor, üstte kalmaya çalışıyor, oyun oynuyor.

sokim yeni bir ilişkiye başlamaya arkadaş, hep sizin yüzünüden her defası daha boktan.

en güzeli eğer ilkokulda birine aşık olduğunuzdaki gibi yine aşık olabilirseniz birine, bi bok düşünmeden, hareketlerinizi hesaplamadan, o gün gelecek.
o güne kadar, iyi eğlenceler.