bugün

finansbank

bugün itibariyle bankacılık değil kesinlikle sahtekarlıktan para kazandıklarından emin olduğum banka. lütfen sonuna kadar okuyun ve bu bankayla ilişkinizi gözden geçirin demek istiyorum.

validenin üzerine olan ve son taksiti de bittikten sonra kapatmayı düşündüğüm ve uzun zamandır alışveriş yapılmayan kredi kartını iptal ettirmek istiyordum. şube bu konuda bizi telefona yönlendirdi. 444 0 900 ü arayarak kapatmayı denedik ama engellemelerle karşılaşmaya başladık. saat 09-18 arası mesai saatlerinde aranmalıymış. işte bugün mesai saatlerinde bu aramayı gerçekleştirdik ama kredi kartı iptaline ilişkin menü bu telefonda (4440900) yok, bulamazsınız, beklemeyin boşuna... rastgele bi menuye giriyosunuz artık. ardından sizi dinleyip yetkiliye aktarıyorlar. o da daha yetkilisine aktardığını söyleyip kadını 4 defa 20 şer dakika telefon başında çatlatıyorlar. ardından elime telefonu alıp, finansbank şikayet hattının telefonunu finansbank.com.tr den bulup arıyorum ve dialog aynen şöyle gerçekleşiyor: *

-borçları temizlenmiş, hiçbir borcu olmayan annemin kredi kartını iptal etmeye çalışıyoruz ve ismini aldığım telefon müşteri temsilcileri kadını 4 defa boş hatlara yönlendirerek müzik dinletiyor ve aynı kimlik bilgilerini ve kart bilgilerini yeniden arayarak söylemekten cinnet geçirecek. ben kredi kartını kırdım parçaladım!! eğer bize kart kullanım borcu, faiz vergi, gecikme ücreti adı altında borç gelirse, o isimlerini aldığım müşteri temsilcileri zeynep ve hüsamettin denen o şahıslardan bunu tahsil edeceğim, hatta öncelikle bu elemanları size şikayet ediyorum bunu bilin. bunların kadını dakikalarca telefonda bekletmeye ne hakları var yaa?? kim oluyo o şerefsizler?? bana kart gönderirken ne kefil sordunuz, ne bişey? şimdi iptal etmeye gelince bu ayak direme niye? zaten türk bankası da değilsiniz artık. lanet olsun bankanıza!! bırakın kredi kartı alıp, bankanızla çalışmayı, şubenizin önünden geçmiycem. bu kadar terbiyesizlik olur mu? şimdi bu kartı iptal edecek misiniz, etmiycek misiniz?

ardından kart sahibini isteyerek valideyle görüşme talebinde bulunmuştur ilgili kişi ve geçen diyalog da şu şekilde:

müşteri temsilcisi:

-hanımefendi kayıtlarınızda kartımızı uzun bir süredir kullandığınız görülmüştür. isterseniz limitini arttıralım
+yo hayır, ben kapattırmak istiyorum.
-sebebini öğrenebilir miyiz peki? memnuniyetsizliğiniz nedir?
+oğullarım benden habersiz alışverişlerde kullanıyorlar (yok böyle bişey, sıradan bahane söylüyor valide)
-aaaa olur mu öyle şey? biz size yeni şifrenizle birlikte yeni bir kart yollayalım ve öyle kullanın. oğlunuza da ayrıca kart verelim...
+ben kapattırmak istiyorum!!! yeter lütfen..
-peki.......iptal ettim. kartınızı imha edebilirsiniz.
+zaten bölük pörçük oldu sayenizde..
-iyi günler..
+iyi günler

Lanet olsun yüzünüze!!! * *