bugün

abim

(bkz: #15548257)

kim derdi ki züleyha bunu yazdıktan 16 gün sonra abisine saldıracak, kafasında sürahi kıracak.
kim derdi ki züleyha abisine sırt dönecek,
kim derdi ki züleyha abisinden vazgeçecek.

ah abim, o laz inadın, o her tek başına kalkıştığın işin sonunda yaşadığın pişmanlığın bu sefer tekrarlanmaz.

12 gün içinde evlendin. olmayacak biriyle.

ama pişmanım it gibi. vurdum sana. hakaret ettim. vurduk birbirimize. düğünüme gelme bile dedin lan allahsız, ben gelmeyeceğim de kim gelecek düğününe. benden başka kimin var senin? 10 karı daha bulursun da bir ben eder mi? benden başka kardeşin mi var? başka neyin var?

o şerefsiz gülüşün, güzel yüzün, hayatını bir anda değiştirmen. korkutuyorsun lan beni. ama damatlıkla görünce seni, geçti işte bütün hırsım, kızgınlığım. sarılmadım, tebrik etmedim, yanında durup bir fotoğraf karesine sığamadım seninle.

şimdi fotoğraflara bakarken, kendimi aradım, yokum!
sen de aramadın, yanına istemedin beni, bu yüzden affetmeyeceğim seni.
tek kardeşimsin ve kararın, tercihin yüzünden yalnız bıraktım seni. istemedin beni.

umarım beni utandırırsın, umarım bu yaptığın yanlış değildir. başlangıcı, öznesi, yüklemi boktan olan bu hikayen mutlu sonla biter.
ben de düğününde seni kardeşinsiz bırakıp üzdüğüm için pişman olur senden özür dilerim.

ibne herif. en sevdiğimsin sen piç. mutlu ol. çocuk yap, bebek sevelim.