bugün

sözlük yazarlarının itirafları

liseden bir arkadaşım var dershanede de beraberdik aslında son sene iyiydi aramız ama sonra tabi herkes kendi yoluna gitti. ben üniversiteye başladım o bi hırsla bi daha girdi sınava ve kazandı neyse sadede geleyim bu çocuk sanırım ek kontenjanlardan girdi çünkü ben büyük bir heyecanla nereye girdi diye bekliyodum tercihler açıklandığı zaman yazmadı ordan anladım yani eklerden girdiğini vel hasıl bu çocuk istanbul üniversitesini kazanmış bişe okuyor ama ne okuyor yemin ediyorum her face i açtığımda çocuğun arkadaşlarına falan bakıp acaba bölümü ne falan diye araştırma yapıyorum ama resmen yok vala bulamadım ama çok meraklardayım sözlük acaba o çocuk nereye kazandı evet saçma bir merak ama off harbi çok merak ediyorum. bu arada işin ilginç tarafı bi tek ben merak etmiyorum geçen bir arkadaşla buluştuk yine eskilerden o da dedi gerçekten o çocuk nereyi okuyor falan neyse neyse burdan çıkaracağımız şey nedir? lütfen üniversitenizle birlikte bölümünüzü de yazın merak eden arkadaşlar olabilir. *