bugün

prenses ve yedi cüceler

pamuk prenses ve yedi cüceler' in küfürlü halidir.büyük ihtimalle moderatör tarafından kaldırılacaktır.ama okumakta yarar var.buyrun:

bir varmış bi yokmuş çok eski zamanlarda şatonun birinde kötülüklerin anası bir cadı yaşarmış çirkin kaltak amı falloş olmuş işi gücü dini imani kötülük bigün pazara gitmiş bit pazarına gezinmiş falan böyle camcının önüne gelmiş bi ayna çarpmış gözüne demiş hav maç pazarcı c'ami hariç çerçevesi 20 milyon karıpaşa demiş oda demiş camıylan beraber kaça verirsin falan derken 32 liraya anlaşmışlar. almış aynayı şatoya doğru yola koyulmuş içeri geçmiş aynayı asmış geçmiş karşısına ayna ayna söyle bana varmı benden güzeli bu dünyada ayna şöyle bakmış demiş var amına kodumun kadını cadı demiş kim oda demiş valla köyün birinde bi tane prenses var senden güzel hemde taş gibi sikmeye kıyamazssın cadı sinirlenmiiş kahyasını çağırmış git derhal o orospunun bana amından 2 parça et ve böbreğini getir demiş adresi almış taksiye binmiş köye varmış ağacın arkasına geçmiş bide ne görsün prenses bi tana das dar tayt altında göğüslerinin çatalı görüküyor çamaşır yıkıyomuş kahyanın eli ayağı titremiş hemen malı çıkarmış kahrolarak boşalmış kendi kendine söylenmiş be amına kodumun cadısı bi kendine bak bide şuna bak ben bunu öldürürsem bidaha ömrüm boyunca osbir çekemem çekemediğim zamanda bu cadının amını parampinçik ederim o zamanda ortalık karışır en iyisi şurdan bi eşşek yakalayıp amının bi parçasını keseyim bi tanede ceylan böbreği aldıkmı tamamdır neyse bunları halletmiş şatonun yolunu tutmuş. prenses çamaşırları yıkarken hafif inleme seslerini duyunca tahrik olmuş hemen orda vajinasınasına dokunmuş foşurdatmış kendini sonra gsul abdest almış yemekleri yapmaya başlamış. akşam olmuş yedi cüceleler işten gelmişler bakmışlar yemekler tam takır hazır başlamışlar yemeyi yemeye sonra hepsi prensese bakmaya başlamışlar prenses anlamış bunların durumunu hemen diğer odada striptiz direğini almış metallica - turn the page şarkısını açmış direği salonun ortasına dikmiş yedi göttiklerde sıraya düzülmüşler prenses striptiz yaparken başlamışlar asılmaya o gece harika bi partiden sonra ertesi gün sabah kahvaltılarını yapıp işlerine koyulmuşlar. cadı sinirle kahyanın gelmesini bekliyormuş kapı çalmış kahya içeri girmiş cadı sinirle kahyanın üzerine atılmış nerdeydin orospunun evladı o kadar para veriyos altın veriyos alacağın amın parçasınıda böbreğinide sikerim demiş kahyada sakin ol şampiyon getirdim istediklerini demiş önüne atmış neyse arada 1 2 saat geçmiş cadı üzerini giyinmiş makyajını yapmış kokularını sürmüş aynanın karşısına geçmiş ve seslenmiş ayna ayna benden güzeli varmı bu amına kodumun dünyasında demiş aynada senin siktir et prensesi kahyaya odaklan adamda kafası hariç 21 cm var demiş cadıda nerden gördün derken ayna hemen açmış bakmışki çalılıkların orda kahya osbir çekiyo sinirlenmiş kahyayı çağırmış domal demiş kahyayı domaltmış süpürgenin sapını götüne sokmuş oracıkta öldürmüş.