uludağ sözlük 2010 yılı istatistikleri

ilginçtir 2010'da açıklandı. Yalnız aylardır aklımda bir entry vardı gireceğim. şöyle efsane olur böyle damga vurur falan derken yazmayı erteledim. bugün sabahınan girecektim. yeminle bak olay yaratacaktı. ben diyeyim wikileaks sen de twitter'dan sonra en popüler site yapacaktı ulusözlük'ü. ya sırf gerçek dünyada (evet, gerçek dünyada yaşıyoruz) binlerce arkadaşım (bkz: benim milyonlarca arkadaşım var) sabırsızlıkla bekliyordu yazmamı. Bir şekilde olmadı ve bugüne erteledim. Bana inananları gücendirmeyeceğimi ısrar ve inatla söylüyorum.

Fakat sözlük bana inanmamış, beni sallamamış... beni, beni, beni, beni behlül beniiii... beni sallamamış olacak ki bugün gireceğim dillere düşeceğine emin olduğum entry'min 2010 yılı istatistiklerinde yer edinemeyeceğine kanaat getirip açıklamış istatistikleri.
Aslında bugün yönetimden bir arkadaş bana ulaşıp "abi senin gireceğin entry'i beklemesek daha Kasım'dan açıklardık listeyi" falan dedi ama gönlümü alamadı.

Yani, ne bileyim. Kırıldıkça, çirkefleşiyorum sanırım ama çok güzeldi lan. yeminle bak kırarım ha sözlüğüüüühüü.

Abi, bu sözlük sirkeci'den geçer mi?