bugün

tayyip erdoğan ı eleştirememek

hepimiz şerefsiz ve korkak köpekleriz.
ne kadar tiksinilesi bir toplum olduk.
hirsızdan korktuğumuz için evimizi açıp bekler olmuşuz. öyle korkak, dönek, kaypak, onursuz, şerefi için ağzını açıp iki kelime edemeyecek insanlarsınız hepiniz! akşama kadar dünya kadar karşı cinse yaptığınız cilveyi kustuğunuz internette kendi namusunuz ve çocuklarınızın geleceği için iki kelime yazmaya korkan köpeklersiniz. birisnin söylemesi gerekiyordu bunu size.

bir kişinin türk milletine verdiği bir mal beyanı var,
millete beyan! millete beyan etmiş bu kişi.
millet meclisinde! millete! şerefi üzerine yemin bile etmiş.

ve biz aşağıdaki maddeleri gören biz. biz. milet! susuyoruz başımıza bir şey gelir korkusundan. akşama kadar karşı cinse gülen suratlar döktüğümüz internette bile korkudan iki kelime yazıp onurumuza sahip çıkmıyoruz. niye "başımıza bir iş gelir".

aşağıdaki maddeler millet meclisinde millete şerefi üzerine yemin eden bir başvekil hakkında, mal beyanı verdiği milletin bir üyesinin sözleridir.
birisi de gelip bunu söyledim diye başıma kurşun sıkacaksa mutlulukla kabul ediyorum.

a. bir amerikan büyükelçisi kendi ülkesine yazdığı raporda tayyip erdoğan'ın isviçrede 8 banka hesabı var diyor.
b. bunu 2 ayrı devlet görevlisinden doğrulattık diyor.
c. bu ilk iki madde japonya başbakanı için intihar sebebidir.
f. tayyip erdoğan'ın bu boyutta ve resmilikte bir ifşa'dan sonra adını temizlemek için istifa etmesi yetersizdir.
g. adını temizlemek için sadece intihar edebilir.
h. mal beyanı verip, meclisinde şerefi üzerine yemin ettiği milletin bir ferdi olarak kendisini intihara davet ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar