bugün

sevdiği entry'ler

sizinle eğlendi benimle evleniyor

Keşke bayan kadınlar da benimle eğlenip başka biriyle evlense, var bir hayalimiz.

togg alır mısın

Verirseniz neden almayalım.

anın görüntüsü

görsel

29 ekim cumhuriyet bayramı

Film başlamadan önce yazar ya; gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır, diye... Senaryo değil, gerçeğin ta kendisidir Türkiye Cumhuriyeti. Uyduruk senaryo yazarlarının karalamak için asıl ve asil evlatlarına olmadık iftiralar attığı, kurucusunun adını ve cuma hutbesinde bile resmi bayramını anamayanların köşeleri tuttuğu bir filmi beraberce izliyoruz. Yine senaryo yazıp, üfürükten hikayelerini anlatıyorlar. Türk kelimesine kaşıntısı olan BOP'çuların çevirdiği filmin figüranı olmak isteyen, buyursun olsun! Türkiye Cumhuriyeti, En Büyük Türk'ün dediği gibi ilelebet payidar kalacaktır. isminden bile korkulandır Atatürk. Naçiz vücudu toprak olsa da...

sevilen yazarları bi grupta toplamak

ben???

mikasa marka futbol topu

tevellüt belli eden top. aslında ilk kez fatih sultan mehmet tarafından istanbul surlarını yıkmada kullanılmıştır, fakat sonra ibne caponlar bunu bizden çalmışlardır.

mahallenin abileri bununla penaltı çekerken, kaledeki arkadaş için helva kavururduk arka tarafta.

anın görüntüsü

görsel

versokayimcizmenee

motor üzerinde efsane bir duruşu var....

"bin üstüme motorun olayım" demeden önce yazacaktın bak bunu.
kaçtı o tren.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

Buse eski sevgilime benziyorsun bak.
görsel

kemal sunal ın en güzel filmi

süt kardeşler desek, şabanoğlu şaban var. tosun paşa desek, sakar şakir var. davaro desek, kibar feyzo var. korkusuz korkak desek, sahte kabadayı var. üç kağıtçı desek, tokatçı var. postacı desek, doktor civanım var. orta direk şaban'ı, zübük'ü, çöpçüler kralı ve kapıcılar kralı'nı daha saymadım bile. hababam sınıfı serisi var daha amk. daha bir sürü var. mavi boncuk, salak milyoner, köyden indim şehire, umudumuz şaban vs vs. hepsi en güzeldir.

en güzeline karar veremiyorum ki, korkusuz korkak desem üçkağıtçı ile sahte kabadayı'ya ayıp oluyor ne bileyim tokatçı'ya, yedi bela hüsnü'ye, sakar şakir'e ayıp oluyor. bak yine karar veremedim.

(bkz: davaro).

yazarların şu an okuduğu kitaplar

görsel

kıtlatılan parmakların şarj olma süresi

Şüphesiz ki kişiden kişiye göre değişse de yaklaşık bir saat kadardır. parmaklarımız kendi kendine şarj olur ve biz tekrar kıtlatırız. bunlar vücudumuza dair fantastik ve gizli detaylar hep.

uludağ sözlük terlemeden sevişenler kulübü

uludağ sözlük sevişmeden terleyenler kulübü olarak sizi yerle bir ederiz.