bugün

entry'ler (9)

tanrının insana verdiği en büyük ceza

umut duygusudur. bu pespaye hayata katlanıyorsak eğer sebebi içimizde bir yerlerde geleceğe dair iyi şeyler olacağı umududur.

shawn mendes

vine sayesinde ünlü olmuş, geleceği parlak genç şarkıcı, şarkı sözü yazarı. stitches ve show you parçaları gerçekten güzeldir. kendisi de sesi gibi güzel, halihazırda justin gibi ergen dinleyicileri yok gibi varsa da çok göze batmıyorlar.

misvak dergisinin kılıçdaroğlu karikatürü

komik olmadığı gibi gereksiz de bir karikatür. dün ne güzel birlik beraberlik diyordunuz niye bozuyorsunuz bunu. eliniz dursa ayağınız durmuyor. ikiyüzlüler sizi.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

rahatlamak isteyenler için buraya bırakacağım şarkıdır; https://youtu.be/i1cLzAos6ng

sözlük kızlarının saçları

sözlük kızının saçı, sözlük kızının dişi, sözlük kızının fotografı, sözlük erkeğinin bileği... bu başlıkları açan ya aynı kişi, ya da aynı kişiye çalışıyorlar. zeka seviyelerinin düşük olma ihtimalini düşünmek istemiyorum.

sözlük yazarlarının şu an hissettikleri

tam şu an oturduğum yerden buharlaşmak istiyorum. çıkayım göklere, buluşayım isa ile.

ali ağaoğlu nun askeri arazilere göz dikmesi

bu adam (!) zaten görgüsüz, patavatsız, samimiyetsizin teki. burdaki amacı şehit ailelerine yardım değil, artık kendine nereden ekmek çıkaracağını şaşırmış durumda. bari kırk gün bekleseydin, ne bu acele ağaoğlu.

tayyip erdoğan ın atatürkçülüğe dönüşü

evde tutulan yüzde elli için bir şey farketmeyecektir. diğer kesim için ise güzel durumdur tabi yersen.

sözlük kızlarının fotoğrafları

kızların zaman kaybetmeyip fotograf atmaktaki amacı da tabiki hemcinsi ile rekabettir, erkek düşürmek falan değil.