bugün

sevdiği entry'ler

ayrılınca hemen bozulan sevgili

Aylar boyunca verdiğiniz ayarlar sonucu bi boka benzemiş, insan kalıbına girmiş sevgilinin nedensiz yere araya ayrılık girince götü başı dağıtma halidir insanı kanser eder.
Bazen biri çıkar karşınıza ne boyu boy, ne huyu huy, ne de Ali Ağaoğlu'nun torunu. Düpedüz bi baltaya sap olamamış andavalın teki. Ama sonra ona yaklaştıkça yüksek gerilim hattına yaklaşmak gibi bi şeyler oluşuyo hislerinizde. Ne biliyim sanki o hayatının sonuna kadar seninle olursa her şey anlamlı kılınacakmış gibi. Bi sofrada ekmek ikiye bölünecekse yarısını o yemeden karnınız doymayacakmış gibi. Böyle yağmurlu günleri melankoliden alıp eğlenceli hale getirecekmiş gibi olasılıksız anlamları ona yükleyiveriyosunuz. Hayattaki yarım kalmışlıklarını tamamlamak için onun eli ayağı, bazen otobüs kartı bazen hasta bakıcısı bazen annesi bazen fotoğrafçısı oluyosunuz, sırtına hem kanat hem yün hırka oluyorsunuz. Her Şeyden koruyup kolluyorsunuz sonra bi bakıyorsunuz ki o uçup gidivermiş. Hem de aradan "zaman" denecek kadar süre geçmeden o ilk bulduğunuz pislik haline dönüvermiş.
Sıla'nın şarkısında "niye gidemiyorum anlıyor Musun çünkü emek verdiysen zor" diyo ya. Hah aynen öyle arafta kalıveriyorsunuz.

Cümleten geçmiş olsun. Ben baya yazdım ama atalarımız olayı özetlemiş
(bkz: orospunun tövbesi yarrak görene kadar)

turquoiseblue

beni tanıdı. siz kaçın !..

turquoiseblue

sanırım eski bir yazar. genelde geceleri rastlıyorum ve okumayı seviyorum. mutlu ve yakın olsun.

üstteki yazarın yaşadığı şehir

new orleans' da yaşıyor. barlar arasında mekik dokuyan, herkes tarafından sevilen, sempatik biridir.

menfaat icin herkes birbirini satar

Hayatın kuralıdır.
Uzun yıllar birlikte olduğunuz insanlar, dost sandıklarınız ilk fırsatta sizi satacaktır.
Daha iyi şartlar henüz olmadığı için, şu an yanınızda gözükebilirler. Hepsi bu.

ayrıldıktan sonra kızı ifşa etmek

bir erkeğin yapabileceği en aşağılık davranış biçimlerinden biridir bu. kızdan aldığın sözde intikamın ateşi 2 gün sonra söner ama sen hep bunu yapan herif olarak kalırsın.

17 den 33 yaşına kadar hayatında tek kadın olması

Yaşadığım durum.

Sonra ne mi oldu? Hastalığından sıkıldım (bipolar) deyip beni bıraktı. Bir kadına gereğinden fazla değer vermeyin arkadaşlar.

motosiklet kazası

hoplatıp durma olum başlığı.
yeşil ördeğimi tedirgin ediyorsun.

motosiklet kazası

geçmiş olsun, allah beterinden korusun...
motorsiklet kazaları haklı veya haksız da olsanız hayat hikayenizin bir anda değişmesine veya bitmesine neden olabilir.
beterin beteri var diye bakmak gerek, ve şükretmek!

evrak eksikliğiniz varsa işler daha da çetrefilli bir hal alacaktır, (dipnot)
iç kanama riskini göz önünde tutun!!!
sıcak yara çok fazla sancı vermese de ilerleyen saatlerde kendini net belli edecektir.
yazılan ilaçları eksiksiz almalı ve kullanma talimatlarına tam uymazsanız iyileşme süreci uzayacaktır bunu unutmayın.

kaskın sağlam olması ekipman hususunda ne derece mühimsenmesi gerektiğinin kanıtı gibi olmuştur.
şükredin ve kendinizi şansı sayın...
bu meseleye istinaden de bir miktar sadaka vermeniz de sizin için hayr olur, vesselam.

motosiklet kazası

geçmiş olsun, acil şifalar.

motosiklet kazası

Çok Geçmiş olsun.

motosiklet kazası

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

motosiklet kazası

Çok geçmiş olsun. Maddiyat bir yana, Kaza yapmanın psikolojisi çok kötü. 6 ayda zor toparlandım. Allah yardımcın olsun..

pembe seven erkek

içim o kadar fesat ki bu başlığı görünce hiç iyi şeyler düşünmüyorum.