bugün

sevdiği entry'ler

kitap yazmak

Wattpad tarzı yazanları bile eleştirmiyorum. Yetenek işi bu kim ne derse desin. Ben şuraya iki satırı yazarken bile zorlanıyorum, millet yüzlerce sayfa yazıyor, Yazabiliyor. Arkadaşımın kızı, daha 15 yaşında. Kitap yazdı ve basıldı. Aldım, okuyorum. 500 sayfa dile kolay. Acemiliği tabiki çok belli. Ama ne bileyim, şu zamanda yaşıtları ayna karşısında poz verip Instagrama atarken; bu çocuk kitap yazdı. Helal olsun kız sana.

çocuğu kuran kursuna vermek

2 oğlumu da vermedim.
Arapça okuma yazma 2 hafta da öğrenilecek iş.
Çocukların isteği olmadan arkamdan yasin okusunlar beklentisi ise bencilce komiklik.
Yasin suresi diriler için ölüler için değil.
Bu arada ihtiyacı olan varsa isteği olan varsa tefsir dersi veririm.
Kur'an anlamak için hayata geçirmek için var.
Her haksızlığı her yaşanan zulmü CHP zamanında kuran kursu yoktu diye anlatan akp müslümanları tecvidli okuduk diye cennete gideceğiz sanıyorlar.
Ahirette ben şahitlik edeceğim.
Allah'ım bunlar üç kuruş dünya menfaatine Allah'ın ayetlerini sattılar diyeceğim.

müslüman olduğu halde ak parti ye oy atmayan insan

Ocak 2014, AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan o sene Mart ayı içerisinde yapılacak seçimler için konuşmasının bir bölümünde "Türkiye olarak artık koşmaya başladık. işte bu koşan arabanın tekerine bir şey sokma hedefi olanlarla karşılaştık. Bunun sebebi, Türkiye’nin Ortadoğu’da dünya ülkeleri arasına girmesini istememeleri. Çünkü başında öyle bir lider var ki dünya liderliği kabiliyetinde ve Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var. işte bunun önünü kesmek istediler. Özellikle dış mihraklar."

Bu tarihten sonra bu konuşmadan haberdar olacak kadar haberleri izleyen, gündemi takip eden gerçek müslümanlar bir insanı Allah ile aynı statüye koyan bu zihniyete oy vermediler. Verenleri de Allah islah etsin.

Şu bir gerçek ki AKP Türkiye'nin başına gelmesi gereken bir felaketti. Siyasal islam'ın yetkiyi aldığı anda neler yapabilecekleri görenler laikliğin önemini anladılar. Ve yine bir gerçek ki 2002 öncesi bu ülkede namaz kılanların, oruç tutanların sayısı şu ankinden daha fazlaydı.

parti fanatizmi

Üstteki yazar noktayı koymuş. The she gayet net açıklamış. Başka söze ne hacet.

cuckold

yarın gel rokettube'de işe başla.

eskinin alım gücünü vurgulayan tip

--spoiler--
lan denyo o zamanlar ülke nüfusu 40 milyon civarıydı alım gcü tabi ki iyi olur bugün ülke nüfusu türkler 90 milyona dayanmış kerkenz herif.
--spoiler--

10 milyon mülteciyi alıp nüfusu arttıran, tarımı hayvancılığı öldüren partiyi desteklemeye devam etme o zaman dallama.