bugün

sevdiği entry'ler

doğum sigortası

doğum sigortası hamile anneler için özel bir sigorta ürünüdür. hamileyken yapılan masrafları en aza indirir.

özel sağlık sigortası

ülkemizde özel hastanelerin yüksek ücretli muayene ücretlerinden bıkmış milletimiz için bazı sigorta firmaları tarafından sunulan muhteşem hizmet.

konuya kısaca değineyim merak eden arkadaşlar için. örneğin özel hastanede bir muayene veya bazı testler için, 200-300 lira arası bir ücret istendi. tabi siz herhangi bir sigorta kapsamında gitmediyseniz bu ücretleri ödemek zorundasınız. peki herhangi bir özel sağlık sigortası kapsamında korunuyorsanız n'olacak? tabi ki de satın aldığınız özel sağlık sigortaları kapsamında paket içeriğine dahil olan teminatlarınız dahilinde istediğiniz gibi muayene olabileceksiniz.

madem başladık biraz daha anlatalım bari. bu sigorta sayesinde belirlenen özel hastanelerde istediğiniz gibi muayene olabilirsiniz. sadece muayene ile kalmayıp, check-up, göz muayeneleri ve tedavileri, diş muayeneleri ve tedavileri, ambulans, oda ücretleri, kadınlar için ücreti yüksek olan birçok muayene ve tanı hizmeti (mamografi vs) gibi bir çok sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. bunların tamamına da çok cüzi bir miktar para ödeyerek aylık taksitlerle rahatça ödersiniz. ayda vereceğiniz bir kaç sigara parasına özel hastanelerde mis gibi muayene olursunuz. yaş ilerledikçe sağlık sorunları artmaya başlıyor biliyorsunuz, bu gibi önlemlerle devlet hastanelerinde sıra bekleyerek iyice hasta olmanız yerine gider cillop gibi muayenenizi, testlerinizi, ameliyatınızı olursunuz.

geçenlerde kolum kırıldı devlet hastanesinde 3 saat alçı sırası bekledim. özel hastane olsaydı böyle mi olurdu? gider özel doktora muayenemi olurdum, istenilen testleri vs. iki dakikada halleder dönerdim evime. zaten bu olayı yaşadıktan sonra gidip hemen özel sağlık sigortamı yaptırdım. ne me lazım birgün başımıza bir iş gelir, devlet hastanelerinde çürümeyelim. fiyatları zaten gayet uygun. ankara da yaşayanlar bilir zaten, hem hastane azdır hem de devletteki doktorlar afedersiniz insana insan olduğunu unutturuyorlar bazen. kötü davranıyorlar, sürekli.

merak eden arkadaşlar için, ben aşağıda verdiğim linkten satın aldım. girip inceleyin, gayet iyi bir firma, çok hızlı ve sorunsuz hizmet aldım. https://www.sagliksigorta...ri/ozel-saglik-sigortasi/

radyopati

Bir sosyal sorumluluk projesi için Mart 2015 de yayın hayatına başlayan radyopati.com sitesi tüm hayvanlar ile ilgili gerekli bilgiler, haberler, hayvan barınakları, veterinerler gibi tüm gerekli bilgilerin bulunduğu ve bunun yanında en güzel müziklerin reklamsız olarak yayında olduğu bir girişimdir. Site ile ilgili hiç bir maddi beklenti ve reklam bulunmadığı için sade bir site ve radyo ile sıkılmadan zaman geçirebileceksiniz. Radyo yayınımız ağırlıklı olarak nostaljik müziklerden oluşmaktadır. Site için hazırlanan android ve masaüstü uygulamamız da yayındadır. Sizdelerde bizleri dinleyerek ve önererek bize katkıda bulunabilirsiniz.

Siteyi tüm sosyal aglar üzerinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca site için hazırlanan masaüstü ve android yazılımlar ile istediğiniz her yerde en güzel müzikleri dinleyebilirsiniz. Radyo da hiç bir reklam ve anons bulunmadığı için iş yerinizde rahatça radyoyu dinleyebilirsiniz. Site üzerinde bulunan forum üzerinden de her türlü hayvanlar ile ilgili paylaşımları yapabilirsiniz.

http://www.radyopati.com

özel sağlık sigortası

bir üsteki entryde belirtildiği üzere hayat boyu değil yıllık olarak güvence sağlayan sigorta türüne verilen isimdir.

radyoksit

ruhu genç olanlara hitap eder. kafa adamdırlar.

radyoksit

keşfedilmeyen belki de kıyıda köşede kalmış harika parçaları cımbızla çeker gibi ortaya çıkaran atılgan bir radyo. dinlemekten bıkılmayacak türden..