bugün

entry'ler (23)

doğum sigortası

doğum sigortası hamile anneler için özel bir sigorta ürünüdür. hamileyken yapılan masrafları en aza indirir.

eski sevgiliden öğrenilenler

en iyi ve etkili seks pozisyonları. ciddiyim.

sevecek insan bulamamak

bir sevilecek insan bulamamak değildir.

ışid le aramızda 180 değil 360 derece fark var

utanmasa sayının büyüklüğüne kanıp ışıd'le aramızda 540 derece fark var diyecek olan bir başbakan sözü.

karides ahtapot kalamar midye yiyen insan midesi

denizden babası çıksa afiyetle yiyecek adamdır. adam gibi adamdır. yanına da bir güzel büyük rakı açar. ohh mis.

twist

ellerin düz pozisyonda sabit bir çubuktan tutulup, ayakların ise sağa sola 180 derecelik açı yapacak şekilde döndürülmesi ile bel ve basen kısmının çalışmasını sağlayan spor aletidir.

tam olarak şudur: görsel

uyku getirme teknikleri

ayran için. hani şu milli içkimiz olan.

yarra

bir şarap markasıdır. aynı zamanda güzel ama komik bir isimdir. ehe

görsel

kate uptonla yatmak için deveci alpaya verir misin

kate upton'ı bu kadar büyütmeyin gözünüzde gençler.

çocuk sigortası

geçenlerde ablamın çocuğuna yaptırdığımız sigortadır. sürekli hasta olan veledler için gerçekten güzel bir kampanya. bizim yaramaz her hafta bir yerlerini kırar, kafasını yarıp gelir, bisikletten düşer. çocuk işte böyle olması gayet doğal. tabi böyle olunca sağlık ödemeleri biraz canımızı sıkıyordu. biz de buna bir çözüm yolu arayalım derken çocuk sağlık sigortası diye bir site bulduk internetten. bu site aracılığıyla aldığımız sigorta bütün sağlık giderlerini karşılıyormuş. bakalım bugün bir defa kullandık. bizim paşa yine üşütmüş doktora götürmek zorunda kaldık. ablam da bu konularda o kadar titiz ki illa özel doktor olacak. özel doktor da su yakmıyor nihayetinde. baya baya pahalı özel muayene ücretleri.
nasıl olsa sınırsız diye ben bizim yeğeni sürekli hastaneye götürürüm. bakalım gerçekten sınırsız mı diye kafasını gözünü bile yarmayı düşünüyorum sıpanın. hehe şaka bir yana gerçekten önerebileceğim bir sigortadır. ankarada yaşıyorsanız özellikle çok fazla doktor alternatifleri bulunur. doktorların çoğu da profesördür. çocuklarınız ankaranın en iyi çocuk doktorlarına muayene olur. tavsiye olarak ben de bir doktoru önerebilirim size https://www.cocuksagliksi...m/prof-dr-vedat-koseoglu/

özel sağlık sigortası

ülkemizde özel hastanelerin yüksek ücretli muayene ücretlerinden bıkmış milletimiz için bazı sigorta firmaları tarafından sunulan muhteşem hizmet.

konuya kısaca değineyim merak eden arkadaşlar için. örneğin özel hastanede bir muayene veya bazı testler için, 200-300 lira arası bir ücret istendi. tabi siz herhangi bir sigorta kapsamında gitmediyseniz bu ücretleri ödemek zorundasınız. peki herhangi bir özel sağlık sigortası kapsamında korunuyorsanız n'olacak? tabi ki de satın aldığınız özel sağlık sigortaları kapsamında paket içeriğine dahil olan teminatlarınız dahilinde istediğiniz gibi muayene olabileceksiniz.

madem başladık biraz daha anlatalım bari. bu sigorta sayesinde belirlenen özel hastanelerde istediğiniz gibi muayene olabilirsiniz. sadece muayene ile kalmayıp, check-up, göz muayeneleri ve tedavileri, diş muayeneleri ve tedavileri, ambulans, oda ücretleri, kadınlar için ücreti yüksek olan birçok muayene ve tanı hizmeti (mamografi vs) gibi bir çok sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. bunların tamamına da çok cüzi bir miktar para ödeyerek aylık taksitlerle rahatça ödersiniz. ayda vereceğiniz bir kaç sigara parasına özel hastanelerde mis gibi muayene olursunuz. yaş ilerledikçe sağlık sorunları artmaya başlıyor biliyorsunuz, bu gibi önlemlerle devlet hastanelerinde sıra bekleyerek iyice hasta olmanız yerine gider cillop gibi muayenenizi, testlerinizi, ameliyatınızı olursunuz.

geçenlerde kolum kırıldı devlet hastanesinde 3 saat alçı sırası bekledim. özel hastane olsaydı böyle mi olurdu? gider özel doktora muayenemi olurdum, istenilen testleri vs. iki dakikada halleder dönerdim evime. zaten bu olayı yaşadıktan sonra gidip hemen özel sağlık sigortamı yaptırdım. ne me lazım birgün başımıza bir iş gelir, devlet hastanelerinde çürümeyelim. fiyatları zaten gayet uygun. ankara da yaşayanlar bilir zaten, hem hastane azdır hem de devletteki doktorlar afedersiniz insana insan olduğunu unutturuyorlar bazen. kötü davranıyorlar, sürekli.

merak eden arkadaşlar için, ben aşağıda verdiğim linkten satın aldım. girip inceleyin, gayet iyi bir firma, çok hızlı ve sorunsuz hizmet aldım. https://www.sagliksigorta...ri/ozel-saglik-sigortasi/

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

mini cooper olabilir mesela. küçücük ufacık.

yazarların annelerinden klişeler

-baba bana para vir: anneeeeaaae çok canım sıkıldı ya!!?
-anne: sıkıcan iyidir çabuk çıkmaz...
-baba bana para vir: -.-

sözlük yazarlarının hayalindeki hediye

şöyle güzel bir ipad pro gelse fena olmaz aslında. işlerimde de kullanırım hem.

erkan oğur

müzisyenin tillahıdır. uçurur adamı. farklı bir evrene götürür.

var mı bana katılmak isteyen: http://www.youtube.com/watch?v=exKLbNtwwr4

uzun ilişkinin sırrı

bazı şeyleri görmezden gelmekte saklıdır.

radyoksit

kesinlikle dinlenilesi bir radyo. açın gün içinde aksın gitsin bütün gün. ayrıca listelerini sürekli güncelliyorlar sanırım. dinlediğiniz bir şarkıya bir daha rastgelmek için 1 hafta sürekli dinlemeniz falan gerekir galiba. son 1 ayımı sık sık radyoksit dinleyerek geçirdim.

mobil dinleyiciler içinde tunein uygulaması sayesinde dinlenebiliyor. adresi de şöyle: http://tunein.com/radio/Radyoksit-s209882/

direkt dinlemek isteyenler ise şurdan ulaşabilirler sayın seyirciler: http://radyoksit.com

donut yapamayan türk kızı

evde yapılabilecek kadar kolay değildir. özel hamur ve marmelatlar gerektirir. kaldı ki donut dediğiniz şey kaç yıldır var türkiyede. analarımız donutla mı büyüdü de bize de öğretsinler.

pink martini

üniversite yıllarında fazlaca dinlediğim gruptur.

tabi o dönemler cool cool caz altyapılı, latin swingler dinlerdim. hey gidi.

who am i

egzistansiyalizm akımının bir sonucu olarak sorulabilecek en güzel ve önemli sorudur.