bugün

sevdiği entry'ler

ümit özdağ

Ümit Özdağ @umitozdag

Sevgili CHP’liler, eleştirince kızıyorsunuz. Ancak 2.5 milyon
mühürsüz oyun geçerli kabul edilmesine karşı çıkmayan
CHP şimdi 466 bin Suriye doğumlu seçmen varken
endişe etmeyin diyor. CHP’liler seçimi kaybetmiyor.
CHP genel merkezi kaybetmek istiyor.

https://twitter.com/umito...?cxt=HHwWgMDQ8aXkqbgsAAAA

hoca bombalamış gene . tabii anlayana .

atatürkçü düşünce derneğinde taciz skandalı

her gün dincilerdeki gibi bir tanesi ortaya çıkmayan skandaldır. tamam, orası da kapatılsın, cemaat ve tarikatlar da! var mısınız çöl fareleri?

yıllar önce olan şeyleri ısıtıp ısıtıp paylaşacağınıza üstünü kapattığınız her gün yaşanan sapıklıklarla uğraşın...

omrum tribunlerde gecti

TECRübeli bir abi.

yalnızlık kanseri

valla var boyle bir sey bak, kalibimi basarim, ozumsenesi bir kavram.

sen bence yalnizlik kanserine tutulmussun arkadas, valla bak.
yok oglum valla, ciddi soyluyom la. oglum yalnizlik kanseri denilen bir sey var. kanser hucresini dusun mesela, beyine hucum ediyo tamam mi noron moron hicbir sey kalmiyo, noluyo beyin pert. yalnizlik kanseri de oyle bir sey, kanser hucresi boyle senin yalnizligina hucum ediyo, ondan sonra abuk sabuk hareketler yapiyon, yani soyle, iste arabanin silecegini kaldiriyon, efendime soyleyeyim sevmedigin bir kadinla evleniyon, kimisinde...

kemal kılıçdaroğlu nun akp li olması

Muhbir @ajans_muhbir
CHP’li Bülent Tezcan: “Yüz binlerce Suriyeli seçmen
yok, vatandaşımız panik yapmasın.”

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWgMConemvxLcsAAAA
utanmaz akp taşeronları . zafer partisi tek seçenek .

9 uncu cumhurbaşkanı süleyman demirel

Deniz gezmişleri idam ettiren , sevmediğim kişi.

ünlü türk deistler

bahriye üçok. tam emin değilim ama.

taytlı kızın bileklerine penisi sürterek boşalmak

Tayt giyen kızın bileklerine penisi sürte sürte orgazma ulaşmaktır. Bazen yaparım, fantazidir saygı duymak gerekir.

En önemli şey ise ayağından beyaz kısa çorabı çıkmayacak.

(img:#2246300)

eski eşe acımak

sokak adamı, kendine en büyük düşmanlığı yapan ihtiyar cemeko'nun deyimi ile '' sular önce bulanıcak sonra durulanıcak'' bu işler kişilere hep imtihandır. ve bizlere de ibrettir bir nevi.
ekonomik durumunuzun iyi olması ve ona gösterdiğiniz merhamet ve iyimser duruşun da durumların bu noktaya gelmesinde payı var.
eşinizin kendi başarısızlığını kabullenememesi durumu öncelikle! yani varoluş mücadelesi gibi sanki.
'' sen olmasan da biz yaparız, hayatımızı sürdürürüz''gibi gibi.
sizi en iyi bilen olarak merhametinize sığınmış haliyle. ayrıca eşler ayrılsa bile çocukların ayrılamayacağı koca bir gerçek. yeniş bir iş yine bir çöküşün habercisi ve ekonomik anlamda yine kayıpların olacağının da belirtisidir. çalışmamasını uygun bir dille izah etmeli veya biraz parasal kaybı göze alıp beklemeli.

severken de kızarken de samimiyetine ve harbi bir insan olduğuna inanıyorsanız onun, ve bu sıkıntılar çözüldüğü taktirde huzurlu olacağınıza inanıyorsanız hoşgörü gösterin ve sabırlı olmaya devam edin. allah hakkınızda hayırlısını versin.

750 milyonluk ankapark a laf etmeyen akp li

akplinin dini , allahı paradır , lüks arabadır . bunlar normaldir .

fiyatları tayin eden allah tır

görsel
Allah: "bu sene yağ fiyatlarını 200 yapın, seneye 250 yaparsınız."

eski eşle sevgili olmak

helal olsun umarım mutlu olursunuz. belki ayrıldıktan sonra birbirinizin kıymetini daha iyi anlarsınız.

ben de eski eşim gelse dese ki ben yapamadım sana döndüm yeniden başlamayı düşünebilirim. belki bu sefer farklı olur belki hatalardan ders çıkarılmıştır. gerçek sevgi tükendi zannetsen de bir yerlerde yeniden yeşermeyi bekliyor olabilir. hiç kıyamazdım ben ona yine gelse yine kıyamam.

ama şunu eklemekte fayda var umarım böyle bir şey asla yaşanmaz umarım mutlu olur ve bir daha asla görüşmeyiz.

eski eşle sevgili olmak

Düşman olanların sayısı cidden daha fazla. O sebeple bunu yapabilmek büyük başarı.

Eski sevgiliyle bile düşman oluyorsun. Çetrefilli işler.

eski eşle sevgili olmak

Tekrar nikah masası yolu gözüküyor.

eski eşle sevgili olmak

Gönül işi bu. Olabilir. Sevgi dediğimiz şey dipsiz bir kuyu.