bugün

entry'ler (383)

geçmişten bugüne türk siyasetinin en iyi hatibi

redhack sözcüsüdür. bakın görün duyun aklınız aydınlansın: http://www.youtube.com/wa...dscreen&v=BJIYmfoDEMc

redhack

en çok ihtiyacımız olandır bu ülkede. iyi ki varsınız, vasiyet etmeyin, aklımıza ve kalbimize su serpiyorsunuz...

recep tayyip erdoğan

evde zor tutuyorum dediği insanları hep beraber türk tvlerinde gördüğümüz, zorla 2-3 bini zor toplayan daha hala halkını beni sizi 100 binlerce çapulcuyu azarlamaktan vazgeçmeyen türkiye başbakandır. bizi hor görme başbakanım, sen benden iyi bilirsin, senden büyük allah var.

çapulcu

RTE nin keyfine dur deyenlere yine bizat RTE tarafıdan yakıştırılan isimdir. neyseki TDK sözlükteki anlamını değiştirerek, çapulcunun tanımına "eylemciyi" de ekledi. bu arada ailecek çapulcuyuz Sayın RTE, 31 mayıs 2013 bu ülkenin hor görülen halkının yüz akıdır... bu ülkeye olan inancımızın umudumuzun aydınlandığı gündür. selam olsun #direngezi #occupyturkey

recep tayyip erdoğan ın askerleri

aynı zamanda da koyun olmaları muhtemeldir.

şakirtlerin başlıklarını siklemiyoruz kampanyası

bugün onca eylemden yorgunlar için ilaç gibi bir kampanyadır. zaten kör olan göze ışık tutsan ne olur.

muystii

(bkz: #19913975)insan olmadığı kesin olduğundan biz ona "vahşi" demeyi uygun bulduk *

bir panzerim olsa ben de sözlüğe su sıkardım

tahammülsüz rte yandaşı yazarımsının isteği olabilir.
söz konusu zavallının, polis olmaya çalışsın, olur. böylece rte'nin robotu olarak kendi halkına zulüm yapabilecek kapasitede olduğu anlaşılıyor.
anlamak için (bkz: vahşet sever)

en zayif halka

yazdıklarından anlaşılan kendisi gerçek anlamda da en zayıf halka, zira rte yandaşlığı dışında bir duruşu yoktur. (bkz: #19909202)

yandaş medyadanın 24 saat sonra taksimi göstermesi

"meslek ahlakım yoktur" demenin türkçe meali budur.

kayıtsız şartsız akp yi savunacağıma

akp savunanlar ya da çoğunluk olduklarını sananlar için en iyi açıklama budur: (bkz: #19913556)

recop

rte'nin polis ordusuna da böyle seslenilebilir aslen...

chokoprince

zavallılık derecesinde hayalperest ve görmeyen gözlerle bakan yazar kişisi... ahh yazık...
(bkz: #19913497) (bkz: #19902985)

silivri de cezaevini basmaya hazırlanan ahali

yok artık, provakasyonda hayal güzü ve fantazinin uç noktası...

sevince

(bkz: #19913426) bu entry ile insan olduğu konusunda şüphelerimizi uyandıran sözlük yazarımsı...

notre dame

kendisi aklını şaşımış bir yazar olsa gerek. (bkz: #19912995)
fındık beyinli olduğuna dair yorumu ailecek beğeniyoruz. (bkz: #18636823)

recebin mezalimi

iki gündür sokaklarda uygulanan şiddetir.

kendi halkına zulüm ediyorsun defol

günün en anlamlı sözüdür... yalan mı a sözlük?

bertolt

nick ismi ile tamamen alakasız şekilde rte sevdalısı bir yazar kişisi olarak gördük kendisini. allah akıl fikir versin annecim, yazık yazık... neyi niye destekliyorum diye sormalı kişi kendine...

otumagen

rte yandaşı aklınca inciler yumurtlayan yazar galiba sanırsam evet (bkz: #19912938)